16 липня 2024
Децентралізація
З'явився інтерактивний онлайн-курс «Громада, дружня до бізнесу: від виклику до проєктної ідеї» від «U-LEAD з Європою»
З'явився інтерактивний онлайн-курс «Громада, дружня до бізнесу: від виклику до проєктної ідеї» від «U-LEAD з Європою»

Курс надасть громадам практичний інструментарій для генерування якісних ідей проєктів в сфері підтримки і розвитку підприємництва та буде особливо корисним для тих громад, які уже розуміють переваги від співпраці та підтримки місцевого бізнесу й свою вирішальну роль в місцевому економічному розвитку.


Сильний місцевий бізнес та ефективна взаємодія між громадами та підприємцями — основа для підтримки місцевої економіки в умовах воєнного часу та повоєнного відновлення. Інтерактивний онлайн-курс «Громада, дружня до бізнесу: від виклику до проєктної ідеї» від U-LEAD покликаний надати громадам практичний інструментарій для генерування якісних ідей проєктів в сфері підтримки та розвитку підприємництва. Курс буде особливо корисним для тих громад, які уже розуміють переваги від співпраці та підтримки місцевого бізнесу та свою вирішальну роль в місцевому економічному розвитку і при цьому:

  • шукають системних підходів та конкретних інструментів, які допоможуть запустити економічні процеси в громаді попри виклики війни;
  • прагнуть розробляти дієві ідеї проєктів в сфері сприяння та розвитку підприємництва;
  • хочуть залучати кошти в громаду під амбітні розвиткові ініціативи, спрямовані на підтримку та розвиток підприємництва.

Курс уже доступний на платформі U-LEARN (рубрика «Гарячі тематики»).

Онлайн-курс складається із чотирьох послідовних модулів, в рамках яких учасники навчаться ідентифікувати виклики економічного розвитку громади, дізнаються про практичні інструменти підтримки бізнесу та сформулюють бачення власної ідеї проєкту. В межах кожного модуля учасники зможуть переглянути практичний відео-кейс, використовувати онлайн-інструменти як для перевірки знань так і для прописування власної проєктної ідеї . За результатами успішного проходження курсу надається сертифікат.

Курс розроблено для посадовців органів місцевого самоврядування, що займаються питаннями співпраці з бізнесом, залучення інвестицій та економічного розвитку своїх громад. Він також може стати корисним організаціям, які працюють над розвитком громад та регіонів (наприклад агенціям місцевого економічного розвитку, агенціям регіонального розвитку), організаціям підтримки бізнесу, консультантам з економічного розвитку.

Курс пропонує:

  • Інтерактивний формат
  • Навчання в зручний час
  • Онлайн-інструменти для відпрацювання здобутих знань та навичок
  • Відео-кейс Косівської громади
  • Сертифікат по завершенню курсу
  • Додаткові матеріали (посібник, глосарій, список корисних джерел)

Успішно пройшовши цей курс, учасники не тільки отримають необхідні знання та навички про підходи до підтримки та розвитку підприємництва в громаді, а й сформулюєте конкретну ідею розвиткового проєкту.

Реєструйтеся на платформі U-LEARN за посиланням та шукайте курс у рубриці «Гарячі тематики».

Переглядів: 571
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: навчання
Читайте також: