16 липня 2024
Децентралізація
Енн-Арбор І Лубни розпочинають партнерство
Енн-Арбор І Лубни розпочинають партнерство

9 липня 2024 року міста Енн-Арбор, штат Мічиган, США, і Лубни, Полтавська область, Україна, розпочали новий значний етап, підписавши угоду про співпрацю. За підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», це партнерство сприятиме жвавому обміну культурою, знаннями та економічними можливостями між двома громадами.


«Ми в USAID пишаємося тим, що працюємо не лише з нашими партнерами на національному рівні, але й на рівні громад у сфері місцевого самоврядування, економічного розвитку та залучення громадян. Усе це сприяє прогресу України на шляху до демократичних реформ та вашої перемоги. Разом це партнерство, а також наша ширша робота та всі зв'язки, які виникнуть з цього, призведуть до глибшого, більш процвітаючого та більш підзвітного розуміння між нашими народами та підтримки українців на шляху до перемоги», – підкреслила Енн Хоппер, директор Офісу демократії та врядування USAID в Україні.

Угода між Енн-Арбором і Лубнами має на меті створити динамічний міст, що сприятиме інноваціям, підприємництву та взаємному зростанню. Жителі обох міст можуть очікувати збагачених культурних вражень, спільного досвіду та зміцнення економічних зв'язків, що будуть корисними для їхніх громад у майбутньому.

«Уряди Енн-Арбора та Лубен обидва прагнуть покращити базові послуги та підвищити якість життя всіх членів наших громад. Ми з нетерпінням чекаємо на те, щоб поділитися з вами деякими аспектами нашого надання послуг і дізнатися, як ви вирішуєте свої проблеми та покращуєте життя своїх мешканців», – сказав Крістофер Тейлор, мер міста Енн-Арбор.

Ця співпраця є значним досягненням, що символізує єдність і співробітництво між континентами. Основні напрями включатимуть обмін знаннями, просування найкращих практик, муніципальне підприємництво та культурні обміни.

«Лубни відкриті до співпраці та раді, що наші партнерські зв'язки розширюються завдяки співпраці з проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Тепер у нас є можливість встановити співпрацю з американським містом Енн-Арбор. Наші головні пріоритети в цьому партнерстві – розвиток житлово-комунальних послуг, охорона здоров'я, культура й освіта та безпека наших мешканців», – зазначив Олександр Грицаєнко, голова Лубенської громади.

Угода про співпрацю сприятиме динамічним і плідним відносинам між Енн-Арбором і Лубнами, що принесе користь жителям обох міст. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримуватиме реалізацію цього партнерства, акцентуючи увагу на обміну знаннями, інноваціях, найкращих практиках, муніципальному підприємництві та обмінах.

Переглядів: 341
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: партнерство
Читайте також: