16 липня 2024
Децентралізація
Діяльність асоціацій ОМС: ОПИТУВАННЯ представників органів місцевого самоврядування
Діяльність асоціацій ОМС: ОПИТУВАННЯ представників органів місцевого самоврядування

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ у співпраці із Центром політико-правових реформ за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проводить опитування з метою визначення експертної думки керівників територіальних громад щодо діяльності всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану. 


До опитування запрошуються посадові особи керівного складу органів місцевого самоврядування територіальних громад України.

Результати дослідження Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ використає для розробки рекомендацій щодо удосконалення законодавства про асоціації місцевого самоврядування та сприяння подальшій інституціоналізації системи місцевого самоврядування в Україні.

Висловіть свою думку і, у такий спосіб, візьміть участь у формуванні законодавчого порядку денного у сфері місцевого самоврядування України.

Для проходження опитування знадобиться близько 7-10 хвилин.

Заповнити анкету необхідно до 17 липня 2024 р. включно.

Посилання на опитування: https://forms.gle/Pu4PeUrzBiGBPymK9


Це опитування  проводиться Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ в рамках Проєкту «Повноваження асоціацій органів місцевого самоврядування», та стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього опитування не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду США.

 

Переглядів: 372
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: опитування
Читайте також: