16 липня 2024
Децентралізація
Каталог можливостей - гранти та конкурси для громад
Каталог можливостей - гранти та конкурси для громад

Міжнародна співпраця стала важливим інструментом подолання гуманітарної кризи, відбудови громад, підтримки бізнесу та відновлення економіки. Навіть під час війни українські  громади мають можливості розвиватися та зміцнювати свою стійкість завдяки грантовим програмам і конкурсам.

Команда ініціативи «Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)» проєкту SURGe підготувала добірку актуальних можливостей для розвитку та відбудови громад. Каталог можливостей – це щомісячна рубрика, у якій ми висвітлюватимемо перелік найсвіжіших грантових програм та конкурсів від міжнародних та донорських організацій для реалізації проєктів, а також важливі події та навчальні заходи.

У липневому Каталозі можливостей всі пропозиції структуровані у три розділи: гранти, навчання та події. Особливу увагу міжнародні організації в липні приділили розвитку молодіжних центрів та молодіжної політики в громадах, питанням відновлення та ремонту, задоволенню критичних гуманітарних потреб, а також навчанню у сфері проєктного менеджменту та міжнародного співробітництва.

Каталог можливостей доступний до завантаження та поширення за посиланням (PDF, 3,1 МБ)
.

Приєднані файли:
Переглядів: 5342
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: грант
Читайте також: