16 липня 2024
Децентралізація
26 червня - захід з нагоди запуску ініціативи «Відбудова кращої України через Академію Нового Європейського Баугаузу (Хаб Академії НЄБ в Україні)»
26 червня - захід з нагоди запуску ініціативи «Відбудова кращої України через Академію Нового Європейського Баугаузу (Хаб Академії НЄБ в Україні)»

26 червня 2024 року о  10:30 розпочнеться захід з нагоди запуску ініціативи «Відбудова кращої України через Академію Нового Європейського Баугаузу (Хаб Академії НЄБ в Україні)».


Метою цього заходу є представлення ініціативи "Відбудова кращої України через Академію Нового Європейського Баугаузу (Хаб Академії НЄБ в Україні)", яку підтримує Програма "U-LEAD з Європою" і реалізує InnoRenew CoE. Ця ініціатива спрямована на підтримку України у впровадженні принципів НЄБ у процесі відбудови шляхом створення передумов для роботи Академії НЄБ в Україні. Ініціатива Хаб Академії НЄБ в Україні залучить українських експертів та інституції для розуміння потреб у відбудові, ознайомлення з наявними знаннями про різні підходи до будівництва, та до напрацювання бізнес-моделі для створення місцевої Академії НЄБ. Участь у заході безкоштовна за умов попередньої реєстрації.

Цільова аудиторія

Представники будівельної екосистеми (архітектори, будівельники, інженери), малі та середні підприємства, політики, державні службовці на місцевому, регіональному та національному рівнях, НУО, а також заклади вищої освіти та професійної підготовки.

Мова

Англійська та українська (з перекладом).

Коли і як?

26 червня 2024 року, 10:30-12:45, онлайн (через MS Teams),

Участь у заході безкоштовна за умов попередньої реєстрації за цим посиланням.

Переглядів: 256
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: анонс
Читайте також: