22 червня 2024
Децентралізація
6 червня - відкритий діалог «Децентралізація на зв’язку»: Енергетична стійкість громад: можливості, ресурсна і регуляторна база
6 червня - відкритий діалог «Децентралізація на зв’язку»: Енергетична стійкість громад: можливості, ресурсна і регуляторна база

6 червня об 11:00 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру відбудеться п’ятий із серії публічних діалогів «Децентралізація на зв’язку». У фокусі обговорення – енергетична стійкість громад.


До участі в заході запрошені представники Міністерства енергетики України, Держенергоефективності, Мінінфраструктури, Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, асоціацій органів місцевого самоврядування, проєктів міжнародної допомоги, голови територіальних громад, експерти.

Основні питання п’ятого публічного діалогу «Децентралізація на зв’язку»:

  • перепони для розвитку місцевої енергетики та забезпечення енергетичної стійкості громад
  • аналіз можливостей громад втілювати ініціативи децентралізації енергетики
  • як використати існуючу ресурсну базу громад для забезпечення енергетичної стійкості
  • якими мають бути кроки громад до підвищення рівня енергетичної безпеки
  • ресурсна й регуляторна база для децентралізації генерації

Подія буде корисною для органів місцевого самоврядування територіальних громад. Якщо ви маєте питання чи пропозиції в контексті визначеної проблематики, тоді доєднуйтеся онлайн до інформаційного заходу «Децентралізація на зв’язку».

Зареєструватися та заздалегідь надіслати питання за визначеною тематикою ви можете за цим посиланням до 15:00 5 червня.

Трансляція наживо на Facebook-сторінках Програми DOBRE, УКМЦ, Конгресу, порталу «Децентралізація» та Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад.


«Децентралізація на зв’язку» – спільна ініціатива Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Українського кризового медіа-центру, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад та порталу «Децентралізація». Інформаційні заходи відбуватимуться в межах комунікації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а саме в частині побудови спроможних громад.

Переглядів: 534
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: анонс
Читайте також: