16 червня 2024
Децентралізація
Молдавський Аней-Ной став побратимом Авангардівської громади
Молдавський Аней-Ной став побратимом Авангардівської громади

Селищний голова Авангардівської громади на Одещині Сергій Хрустовський підписав Угоду про співпрацю з президентом Аненій-Нойської районної ради Александру Моісеі.


Знайомство та обговорення співпраці із молдавською громадою відбулося під час Міжнародного саміту мерів West NIS Enterprise Fund, що проходив у Кишиневі 11 квітня цього року, партнером якого була ініціатива Cities4Cities | United4Ukraine. А вже через місяць, угоду про партнерство підписали у рамках Міжнародного саміту міст і регіонів у Києві.

«Сьогодні для нас вкрай важливо розвивати партнерські та дружні відносини з Республікою Молдова. Маємо зміцнювати традиційні відносини, а також виходити на нові виміри двостороннього співробітництва у сфері місцевого державного управління», –  зазначив авангардський селищний голова Сергій Хрустовський.

 

Очільники Авангардівської селищної громади та Аней-Нойської районної ради під час підписання угоди про партнерство.
Джерело: Фейсбук-сторінка Сергія Хрустковського

 

Ця угода передбачає обмін досвідом та взаємну підтримку у розвитку місцевого самоврядування, освіти, культури, туризму, охорони навколишнього середовища, транспорту та медико-соціального захисту. А також спільні заходи у цих сферах. Окрім того, партнери планують організовувати виставки, ярмарки та стажування, враховуючи спільні інтереси.


Cities4Cities | United4Ukraine – партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022.  United4Ukraine започаткували SALAR International.org.ua  та місто Львів (Україна) за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida). Сities4Cities було засновано містом Зіндельфінген (Німеччина) під патронатом Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Переглядів: 377
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: партнерство
Читайте також: