28 травня 2024
Децентралізація
У Бучі запрацював Центр життєстійкості
У Бучі запрацював Центр життєстійкості

Відтепер кожен мешканець Бучі може звернутися до Центру життєстійкості - безбар’єрного простору, де людина може отримати психологічну допомогу та проконсультуватися з різних соціальних питань. Це - проєкт Мінсоцполітики, ініційований в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”


Центр життєстійкості у Бучі став першим у Київській області. Будь-хто може тут отримати професійну психологічну допомогу, знайти опору та навчитися долати стреси.

Через війну серед місцевих жителів значно зріс рівень тривожності, розповідає Олена Ренчка, очільниця нововідкритого простору. Команда психологів та соціальних працівників проводитимуть тут групові заняття і тренінги, а також - індивідуальні консультації для дорослих і дітей.

“Люди стали потребувати більшої взаємодії між собою, більш цінними стали людські стосунки та реальний «теплий» контакт. Зараз ми бачимо великий запит на зустрічі з психологами, навчання з подолання стресових станів. Усі активності для людей у нашому Центрі проводитимуться безкоштовно і, що важливо, будуть конфіденційними,” - говорить Олена Ренчка.

За її словами, першочергово команда сфокусує свою діяльність на військових, ветеранах та їхніх родичах, внутрішньо переміщених особах та вразливих категоріях населення. Саме у Центрі життєстійкості вони зможуть “проживати” свої емоції і вчитися працювати з ними.

 

 

Для посилення навичок роботи з травматичним досвідом усі фахівці Центру найближчим часом пройдуть спеціалізовані тренінгові програми від партнерів проєкту - міжнародних фондів ЮНІСЕФ та ВООЗ.

Центр працює за адресою: м.Буча, вул. Енергетиків, 19 (на базі Бучанського центру соціальних послуг та психологічної допомоги).


Проєкт реалізується Мінсоцполітики в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської.

Переглядів: 401
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: соціальні послуги
Читайте також: