28 травня 2024
Децентралізація
U-LEAD запрошує на нову навчальну програму: «Кроки для спеціалістів. Організація доступу до публічної інформації в ОМС»
U-LEAD запрошує на нову навчальну програму: «Кроки для спеціалістів. Організація доступу до публічної інформації в ОМС»

Ваш орган місцевого самоврядування отримує багато запитів на інформацію і вам складно з цим розібратись? У вас виникають складнощі із застосовуванням «трискладового тесту»? Ви не впевнені, що оприлюднення інформації на вебсайті відбувається відповідно до вимог законодавства? Якщо у вас виникають ці та інші запитання — Програма "U-LEAD з Європою" запрошує на навчання.


Що це?

Це можливість поглибити розуміння загальних засад доступу до публічної інформації, підходів до розгляду запитів на інформацію органами місцевого самоврядування, розширити обізнаність щодо особливостей та вимог до оприлюднення публічної інформації на офіційних вебсайтах ОМС, у формі відкритих даних та ін.

Учасники навчальної програми:

  • підвищать рівень професійних компетентностей щодо застосування міжнародних та національних стандартів забезпечення права на інформацію,
  • вдосконалять вміння організації та реалізації належного забезпечення доступу до публічної інформації в ОМС відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»,
  • розвинуть навички правомірного обмеження доступу до інформації у період дії воєнного стану,
  • зрозуміють механізми забезпечення прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування,
  • отримають рекомендації від провідних національних експертів з питань доступу до публічної інформації та зможуть обмінятися досвідом з колегами із інших регіонів України.

Коли?

Вісім тижнів — з 2 травня по 20 червня 2024 р. Усі заходи проводитимуться онлайн та є безкоштовними для учасників. За результатами успішного пройденого навчання учасники отримають сертифікати.

Хто може взяти участь?

50 посадових осіб органів місцевого самоврядування, що відповідальні за оприлюднення та забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації (секретарі рад, керуючі справами виконкому, керівники та спеціалісти відповідних структурних підрозділів ради).

Учасники мають представляти територіальні громади з населенням до 50 тисяч, не перебувати на тимчасово окупованій території та забезпечити відповідні технічні можливості для онлайн навчання.

Як взяти участь?

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку у форматі MS Excel, що додається, та надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de до 18:00 22 квітня 2024 року в темі повідомлення вказавши «Доступ до інформації_Назва громади_Область»

Дізнатися деталі участі у Навчальній програмі можна також на Промо-заході, що відбудеться 10 квітня 2024 року о 14:00 за цим посиланням.

Переглядів: 344
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: навчання
Читайте також: