28 травня 2024
Децентралізація
U-LEAD запрошує до участі у новій Програмі підтримки «Розвиток системи громадського здоров’я в територіальній громаді»
U-LEAD запрошує до участі у новій Програмі підтримки «Розвиток системи громадського здоров’я в територіальній громаді»

Що це?

Це можливість підготувати програму щодо посилення спроможності громади в розвитку системи громадського здоров’я, покращення комплексу інструментів та заходів, які здійснюються посадовими особами місцевого самоврядування, що спрямовані на захист і зміцнення здоров’я населення, запобігання хворобам, покращення якості та збільшення тривалості життя, забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя.

У межах Програми підтримки учасники:

  • опрацюють нормативно-правові акти для розбудови системи громадського здоров’я на рівні територіальної громади;
  • розроблять відповідно до потреб громади документи локального характеру у сфері громадського здоров’я із залученням ключових заінтересованих сторін;
  • налагодять міжсекторальну взаємодію для підтримки громадського здоров’я в громаді;
  • застосують релевантні, зважаючи на можливості громади, інструменти первинної оцінки стану громадського здоров’я;
  • отримають експертну консультаційну допомогу на всіх етапах підготовки документів;
  • налагодять співпрацю з колегами з інших громад України

Коли?

Вісімнадцять тижнів, починаючи з 2 травня 2024 року. Усі заходи проводитимуться онлайн та є безкоштовними для учасників.

Хто може взяти участь?

Вмотивовані до врегулювання питань громадського здоров’я, обміну досвідом, активної командної роботи команди (по 2 особи в кожній) з 10 територіальних громад з населенням до 50 тисяч осіб, які не перебувають на тимчасово окупованій території та території активних бойових дій, мають технічні можливості (мікрофон, камера) приєднання до онлайн заходів, готові до створення робочої групи для розбудови системи громадського здоров’я в громаді, а також мають фінансову спроможність для реалізації заходів програми в подальшому.

До складу команд можуть входити: посадова особа, відповідальна за напрям охорони здоров’я/гуманітарний напрямок в місцевих радах та профільний заступник голови.

Як взяти участь?

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку, що додається та надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de до 18:00 год 18 квітня 2024 року, в темі повідомлення вказавши «Громадське_здоров’я_Назва громади_Область» у форматі MS Excel.

Дізнатися деталі участі у Програмі підтримки можна на Заході-презентації, що відбудеться 10 квітня 2024 року о 14:00 год.

Переглядів: 1641
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: U-LEAD
Читайте також: