18 травня 2024
Децентралізація
18 квітня - четвертий діалог «Децентралізація на зв’язку»: Місцеві бюджети в умовах воєнного стану: аналіз, проблеми, перспективи
18 квітня - четвертий діалог «Децентралізація на зв’язку»: Місцеві бюджети в умовах воєнного стану: аналіз, проблеми, перспективи

18 квітня об 11:00 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру відбудеться четвертий із серії публічних діалогів «Децентралізація на зв’язку». У фокусі обговорення – аналіз місцевих бюджетів, їхні проблеми та перспективи розвитку.


До участі в заході запрошені представники Мінфіну, Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, Комітету ВРУ з питань бюджету, Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, асоціацій органів місцевого самоврядування, голови територіальних громад, проєктів міжнародної допомоги, експерти.

Основні питання четвертого публічного діалогу «Децентралізація на зв’язку»:

  • стратегічні підходи до реформування системи місцевих фінансів,
  • взаємозв’язок Стратегії розвитку громади із бюджетним процесом,
  • чіткий розподіл повноважень та відповідного фінансового ресурсу,
  • внутрішній контроль та аудит,
  • проблемні питання виконання місцевих бюджетів у 2024 році (укриття, сплата плати за землю за межами населених пунктів).

Подія буде корисною для органів місцевого самоврядування територіальних громад. Якщо ви маєте питання чи пропозиції в контексті визначеної проблематики, тоді доєднуйтеся онлайн до інформаційного заходу «Децентралізація на зв’язку».

Зареєструватися та заздалегідь надіслати питання за визначеною тематикою ви можете за цим посиланням до 15:00 17 квітня.

Трансляція наживо на Facebook-сторінках Програми DOBRE, УКМЦ, Конгресу, порталу «Децентралізація» та Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад.


«Децентралізація на зв’язку» – спільна ініціатива Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Українського кризового медіа-центру, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад та порталу «Децентралізація». Інформаційні заходи відбуватимуться в межах комунікації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а саме в частині побудови спроможних громад.

Переглядів: 1191
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: анонс
Читайте також: