28 травня 2024
Децентралізація
30 громад підписали меморандуми про співпрацю в межах проєкту «Активна молодь – сильна громада»
30 громад підписали меморандуми про співпрацю в межах проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Громадська організація «Центр політичних студій» і 30 громад-учасниць проєкту «Активна молодь – сильна громада», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», упродовж березня підписали меморандуми про співробітництво і посилення ролі молоді у громадах.


Як повідомив директор Центру Віталій Світлик, предметом меморандумів є розвиток співробітництва між громадами і «Центром політичних студій» у впровадженні молодіжної політики на рівні громад із безпосереднім залученням місцевої молоді та вимушено переміщених молодих людей.

Згідно з документами, громади забезпечать участь молоді в заходах проєкту (презентаціях, навчаннях, таборуваннях та форумах), сприятимуть поширенню інформації про діяльність і заходи в рамках проєкту, забезпечать приміщення для зборів Молодіжних рад, а також сприятимуть розробці та ухваленню місцевих нормативно-правових актів для покращення діяльності Молодіжних рад. Зі свого боку команда експертів проєкту забезпечить фаховий супровід громад у заходах проєкту, надасть інформаційні та аналітичні матеріали, а також передасть обладнання для матеріальної підтримки Молодіжних рад.

«Підписання цього Меморандуму важливе для нашої громади, оскільки така співпраця дасть можливість підвищити рівень залученості молоді до прийняття тих чи інших рішень у громаді. Маємо на меті залучити якомога більше молоді до розробки важливих молодіжних програм, проєктів та спільної роботи у прийнятті рішень у сфері молодіжної політики», – зазначив Любешівський селищний голова Олег Кух (Волинська область).

 

 

Про важливість активізації Молодіжної ради в громаді розповів керуючий справами виконавчого комітету Радивилівської міської ради (Рівненська область) Сергій Гуща, який повідомив, що при організації важливих заходів молодіжні ініціативи враховуються міською радою:

«Участь нашої громади в цьому проєкті – логічна, бо ми постійно прагнемо до посилення ролі молоді в житті громади. Зокрема, представники від навчальних закладів нашої громади брали участь у розробці оновленої стратегії розвитку ТГ. Також міська рада напрацьовує перспективу для стажування активної та обдарованої молоді при відділах та структурних підрозділах, а також концепцію фінансового стимулювання ідей від молодіжного активу при навчальних закладах грантовою участю міської ради».

 

 

«Я очікую на зворотній зв'язок та підтримку нас і наших ідей. Мені дуже приємно, що про нас вже знають та розуміють, хто ми і чим займаємося», – поділилася враженнями після підписання меморандуму голова Молодіжної ради Білгрод-Дністровської громади на Одещину Марина Слюсаренко.

Нагадаємо, метою проєкту «Активна молодь – сильна громада» є підтримка молодіжних рад і покращення впливу молодих людей на ухвалення рішень у своїх громадах.

Учасницями проєкту є

  • Локачинська, Литовезька, Боратинська, Шацька, Любешівська, Зимнівська, Ратнівська, Вишнівська, Нововолинська, Доросинівська громади з Волині;
  • Березнівська, Клесівська, Білокриницька, Рокитнівська, Бабинська, Радивилівська, Козинська, Костопільська, Здовбицька, Сарненська громади з Рівненщини;
  • Саф'янівська, Арцизька, Кодимська, Нерубайська, Доброславська, Красносільська, Білгород-Дністровська, Визирська, Болградська, Розквітівська громади з Одещини.

 

Переглядів: 837
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: молодь
Читайте також: