16 червня 2024
Децентралізація
3 квітня Програма USAID DOBRE оголосить переможців конкурсу проєктів  «Міжмуніципальне співробітництво громад: досягнення та виклики»
3 квітня  Програма USAID DOBRE оголосить переможців конкурсу проєктів  «Міжмуніципальне співробітництво громад: досягнення та виклики»

3 квітня об 11:00 в Києві відбудеться оголошення та нагородження переможців конкурсу проєктів «Міжмуніципальне співробітництво громад: досягнення та виклики».


У заході візьмуть участь представники Міністерства інфраструктури України, територіальних громад, міжнародні партнери, експерти та медіа.

Захід складатиметься з двох частин. Під час першої частини Програма USAID DOBRE підведе підсумки конкурсу проєктів «Міжмуніципальне співробітництво громад: досягнення та виклики». Також буде вручено відзнаки учасникам та нагороди переможцям. Переможцями стали перші чотири із рейтингу проєктів, сформованого конкурсною комісією Програми USAID DOBRE. Кожна з громад-переможиць отримає близько 100 тисяч доларів на реалізацію проєкту з міжмуніципального співробітництва.

Під час другої частини відбудеться обговорення, що буде корисним громадам, які працюють над налагодження міжмуніципального співробітництва. Учасники проаналізують ключові помилки та виклики при підготовці документів для налагодження міжмуніципального співробітництва, обговорять ідеї проєктів для  співробітництва задля відновлення та розвитку та законодавчі зміни, проаналізують актуальні потреби діяльності територіальних громад України в умовах війни через призму зареєстрованих договорів міжмуніципального співробітництва.

Переглядів: 479
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: анонс
Читайте також: