12 квітня 2024
Logo slogan
8 березня - практичне обговорення "Розбудова сталих громад - що для цього потрібно"
8 березня - практичне обговорення "Розбудова сталих громад - що для цього потрібно"

8 березня об 11:00 розпочнеться практичне обговорення "Розбудова сталих громад - що для цього потрібно”, яка об'єднає український уряд, місцеві громади та Європейський Союз для обговорення ключових питань відбудови країни та створення стійких громад. Організовує захід Програма «U-LEAD з Європою».


Основна мета - створення платформи для обміну досвідом і практиками, що сприятимуть змінам на краще.

До участі запрошують міжнародних донорів, урядовців, місцевих лідерів, експертів та активістів - всіх, хто цікавиться майбутнім України.

Що відбудеться на практичному обговоренні:

  • Обмін досвідом

Обмін досвідом у розробці та реалізації місцевих проєктів відновлення та розвитку інфраструктури з прив’язкою до бізнесу, освіти, культури, охорони здоров’я та навколишнього середовища.

  • Аналіз стратегій

Успішні стратегії відновлення соціальної інфраструктури, які орієнтовані на людину, відповідають поточним потребам, сприяють довгостроковому розвитку та покращенню якості життя в громадах.

  • Діалог з владою

Комунікація між центральними органами влади, експертним середовищем та громадами щодо реформ у сферах децентралізації та регіонального розвитку.

Практичне обговорення пропонує майданчик, де органи центральної влади та громади зустрічаються, щоб знайти шляхи співпраці та знайти рішення для добре структурованої та добре підібраної політики та інструментів впровадження, необхідних для відновлення, подальшої підтримки децентралізації та регіонального розвитку.

Деталі і програма заходу є за посиланням: https://uleadprex2024.org/

Переглядів: 383
Новини на тему: анонс
Читайте також: