24 червня 2024
Децентралізація
Відбулися перші публічні консультації «Регіональний вимір Плану України»
Відбулися перші публічні консультації «Регіональний вимір Плану України»

«План України» – це комплексний документ, який стане стратегічною основою відновлення та економічного розвитку держави на найближчі 4 роки. Попередньо, він буде складатися з шести основних блоків, що сформують комплексне бачення розвитку української економіки. План України стане невід’ємною складовою реалізації Ukraine Facility — чотирирічної програми ЄС щодо фінансування України на загальну суму 50 млрд євро.


«Ukraine Facility – це дійсно унікальний формат роботи, запропонований Єврокомісією, який дозволяє Україні сфокусуватися у середньостроковій перспективі до 2027 року: на питаннях євроінтеграції, реформ, а найголовніше – на питаннях відбудови. План України й Ukraine Facility ставлять нам високу планку, зокрема, щодо впровадження реформ та відновлення регіонів. Саме зараз – найкращий час для цього. В умовах воєнного часу громади забезпечують стійкість, створюють можливість працювати та відновлюватися. Саме тому дуже важливо посилити їхню роль у всіх процесах відбудови», - зазначила в ході консультацій заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна.

У рамках консультацій урядові команди представляли ініціативи, які стимулюватимуть економічний розвиток України. Також у фокусі публічних дискусій реформи, необхідні для посилення спроможності органів місцевого самоврядування відповідно до найкращих стандартів і практик Європейського Союзу.

Нагадаємо, що метою Плану України є побудова спроможної сервісної та цифрової держави з ефективною системою місцевого самоврядування, яка забезпечує захист інтересів громадян, стійкість та безперервність роботи органів державної влади, спроможність та прозорість реалізації заходів з відновлення України від наслідків війни, а також реалізацію політик, спрямованих на отримання членства в ЄС.

Переглядів: 345
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: міжнародна підтримка
Читайте також: