02 березня 2024
Logo slogan
15 лютого на вебінарі DECIDE розкажуть про нормативні аспекти реорганізації закладів освіти. Реєстрація відкрита
15 лютого на вебінарі DECIDE розкажуть про нормативні аспекти реорганізації закладів освіти. Реєстрація відкрита

15 лютого 2024 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему: “Нормативне забезпечення процесу реорганізації мережі закладів освіти”.


Реорганізація закладів освіти – складний процес, який охоплює багато юридичних питань. Вирішення цих питань важливо для вибору оптимальних форм реорганізації та врахування всіх правових нюансів перед тим, як застосовувати певну процедуру.

Разом з Андрієм Мацокіним, національним експертом проєкту DECIDE, розглянемо всі тонкощі цього процесу, зокрема:

  • Форми реорганізації та їх вибір;
  • Алгоритми здійснення процесу реорганізації;
  • Питання зміни істотних умов праці;
  • Забезпечення гарантій та прав працівників.

Запис вебінару, як і всі інші, буде доступним на YouTube-каналі DECIDE, а матеріали до нього – на сайті кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я».

Є запитання? Залишайте їх у реєстраційній формі ось тут: https://bit.ly/49rsl9t

Дата і час: 15 лютого 2024 року, 11:00.

Спікер: Андрій Мацокін, національний експерт проєкту DECIDE.

Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже часом листи потрапляють саме туди. Також звертаємо увагу, що посилання на зустріч проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

Переглядів: 629
Новини на тему: освіта
Читайте також: