28 травня 2024
Децентралізація
Глазго та Миколаїв стануть порідненими містами

Англійське місто Глазго та місто Миколаїв готуються до офіційного встановлення побратимських відносин.


Про це повідомляє ВВС.

Голова Ради Сьюзен Ейткен зустрілася з представниками України у Сполученому Королівстві, щоб знайти в Україні місто-побратим та обговорили певні деталі.

У повідомленні йдеться про те, що Миколаїв, який постраждав від російських ракетних ударів, був обраний через спільну з британським містом історію суднобудування.

“Ми віримо, що жителі Глазго будуть готові надати практичну підтримку та допомогу, а також моральну підтримку жителям Миколаєва, оскільки ви працюєте, щоб задовольнити їхні потреби та відновити своє місто серед постійної загрози унаслідок російської агресії”, — йдеться у листі ради Глазго.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич зазначив у своєї відповіді до ради британського міста, що побратимство з Глазго було б великою честю.

“Для мене і для нашого міста велика честь розширювати наші міжнародні зв’язки в такий складний для України час, ділитися досвідом, щоб відбудувати Миколаїв і якнайшвидше завершити війну”, – відповів Олександр Сєнкевич.

Також у повідомленні зазначається, що пропозицію про побратимство буде представлено на повному засіданні Ради Глазго найближчими днями. Радникам буде запропоновано просувати прогрес у підписанні меморандуму про взаєморозуміння та запросити представників українського міста на церемонію в Глазго.

Переглядів: 416
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: партнерство
Читайте також: