05 березня 2024
Logo slogan
Посібник зі створення освітніх центрів від U-LEAD та благодійного фонду «SavED»
Посібник зі створення освітніх центрів від U-LEAD та благодійного фонду «SavED»

Програма "U-LEAD з Європою" та благодійний фонд SavED підготували посібник, у якому діляться досвідом зі створення освітніх центрів.


Посібник зі створення освітніх центрів – не лише покрокова інструкція. Він також стане в пригоді всім освітянам, які налагоджують навчальні процеси під час війни.

З посібника можна дізнатися, як краще побудувати навчальні процеси за дистанційної або змішаної форми навчання; які моменти (безпекові, технічні, освітні та психологічні) варто врахувати; як розподілити обов’язки та побудувати графік роботи вчителів; як зробити освітній процес цікавим, а графік – зручним для дітей та освітян; як варто інформувати дітей та батьків про заходи.

Хендбук містить рухливі, психологічні та розвивальні ігри для дітей, вправи на заспокоєння та концентрацію їхньої уваги. У ньому також можна знайти посилання на мобільні застосунки для самостійної роботи учнів та учениць, а також поради щодо активностей для навчання разом із ними – очно або дистанційно. Посібник допоможе вам організувати кіноклуби, читацькі гуртки, майстер-класи, вивчити англійську мову та навіть створити власний подкаст.

Крім того, у посібнику є назви та описи ініціатив та проєктів, з якими школа може укласти постійне або разове партнерство – і організовувати для дітей тренінги на різні теми – від тактичної медицини до мистецтва.

ЗАВАНТАЖИТИ Посібник PDF 12,2 МБ

Переглядів: 83
Новини на тему: освіта
Читайте також: