24 лютого 2024
Logo slogan
35 громад із 6 областей отримали техніку для відновлення надання послуг
35 громад із 6 областей отримали техніку для відновлення надання послуг

35 деокупованих і постраждалих громад з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Харківської, Чернігівської областей отримали техніку для відновлення надання послуг і роботи ЦНАП від шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».


Кризова підтримка включає комп’ютери, ноутбуки, джерела безперебійного живлення, багатофункціональні офісні пристрої тощо. Сума тендерної закупівлі склала 3,1 млн грн.

«Відновлення надання державних послуг є дуже витребуваним питанням у громадах. Ефективні центри надання адміністративних послуг - це один з критеріїв успішної децентралізації, продовження якої є надважливим для стійкого розвитку України. Ми будемо і надалі допомагати у зміцненні місцевого самоврядування», - зазначив Аляксандр Мазуркін, керівник Проєкту PROSTO (SALAR International).

Для отримання комплексної кризової підтримки органи місцевого самоврядування подавали заявки через відкриту форму на сайті PROSTO. Крім матеріальної підтримки, громадам також надається інституційна і методологічна експертна допомога за пріоритетними напрямками.

«Відновлення мережі ЦНАП лишається одним з ключових завдань Міністерства, і ми дякуємо міжнародним партнерам за системну підтримку громад в цьому напрямку. Координуємо наші зусилля та працюємо разом над тим, щоби кожна громада в Україні мала доступ до сучасних та ефективних сервісів», - сказала Марина Бобраніцька, начальниця управління системного розвитку надання адмінпослуг Міністерства цифрової трансформації України.

Більше 300 000 жителів проживають у громадах, які отримали кризову допомогу від шведського проєкту в рамках цієї хвилі підтримки.

Загалом більше 150 постраждалих громад отримали комплексну підтримку проєкту PROSTO з відновлення роботи ЦНАП та надання державних послуг мешканцям.

Переглядів: 314
Новини на тему: міжнародна підтримка
Читайте також: