26 лютого 2024
Logo slogan
Посилення спроможності громади надавати публічні послуги мешканцям – четверта міні-конференція для постраждалих громад проєкту PROSTO
Посилення спроможності громади надавати публічні послуги мешканцям – четверта міні-конференція для постраждалих громад проєкту PROSTO

10-12 жовтня у Києві відбулася міні-конференція для керівництва ЦНАП деокупованих та постраждалих громад України «Посилення спроможності громади надавати публічні послуги мешканцям».


З вітальним словом до учасників звернулася Сусанна Делланс, радник з питань реформ Посольства Швеції в Україні:

«Децентралізація залишається у фокусі нової стратегії підтримки України, затвердженої Урядом Швеції. Посилення спроможності місцевого самоврядування є одним з рушійних факторів стабілізації соціоекономічного стану в регіонах, відновлення і сталого розвитку громад».

 

 

Учасники разом з експертами Проєкту стратегували щодо розвитку мережі ЦНАП, обговорювали механізми залучення старост до надання послуг, цифрову трансформацію галузі. 100% авдиторії зазначили, що планують застосовувати отримані знання та навички у подальшій роботі.

Марина Бобраніцька, начальниця управління системного розвитку надання адмінпослуг Міністерства цифрової трансформації України, також долучилася до обговорення поточних викликів з інтеграції послуг, відновлення і розвитку мережі ЦНАП.

«У цьому році ми не лише активно координуємо утворення ЦНАП у кожній громаді, але й зосередили свою увагу на утворенні ЦНАП в громадах, де проживає менше 10 тисяч мешканців. Сьогодні понад 400 таких громад вже мають фронт офіси ЦНАП, але дуже важливо продовжувати процес відновлення та наближення якісних адміністративних послуг у кожній громаді. Ми також багато працюємо над запровадженням нових послуг і стандартів у сфері надання послуг для ветеранів та членів їх родин», - сказала Марина Бобраніцька.

 

 

Робочі сесії міні-конференції охопили теми інформування та залучення громадськості в умовах воєнного стану, гендерних аспектів та інклюзивності у сфері надання послуг, психологічній витривалості при роботі з клієнтами. Окремо під час сесії з психологом були розглянуті психологічні аспекти надання послуг ветеранам.

Представники 29 громад разом із представниками обласних адміністрацій Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Чернігівської взяли участь у заході.

Переглядів: 252
Новини на тему: адміністративні послуги
Читайте також: