23 липня 2024
Децентралізація
27 вересня - форум з продовольчої безпеки та розвитку сільськогосподарського виробництва
 27 вересня - форум з продовольчої безпеки та розвитку сільськогосподарського виробництва

Ініціатива “Сади Перемоги” проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Всеукраїнською Асоціацією громад 27 вересня 2023 року проведуть онлайн-форум «Продовольча безпека та розвиток сільськогосподарського виробництва у громадах».  


Мета Форуму - обговорити виклики та кращі практики посилення продовольчої безпеки у громадах та потребу державної підтримку посилення продовольчої безпеки через розвиток сільського господарства (зокрема, на основі комунальних підприємств).

Під час Форуму своїм досвідом щодо вирішення проблем продовольчої безпеки поділяться керівники територіальних громад України, а представники проєктів МТД та донорських організацій представлять нові можливості для громад, зокрема, щодо розвитку агросектору.

Також ініціатива Сади Перемоги презентує посібники про управління продовольчою безпекою, організацію заходів з посилення продовольчої безпеки на базі соціальних та комунальних установ, а також про можливості для реалізації міських садів. Зареєстровані учасники отримають посібники в електронному вигляді.

Серед спікерів Форуму:

  • Тарас Висоцький, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України,
  • Юрій Васьков, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України,
  • Танія Лей Санфорд Аммар, директорка Alinea International Ltd. в Україні та проєкту SURGe,
  • Іван Слободяник, голова Всеукраїнської асоціації громад.

До участі в заході також запрошені представники ініціативи "Інклюзивне відновлення за лідерства громад" (CLIR) проєкту SURGe, Благодійного Фонду  “МХП-Громаді” та голови українських громад, що успішно працюють над посиленням продовольчої безпеки.

Звертаємо увагу, що Форум проходитиме онлайн. Тож підключитися до прямої трансляції можна буде на сторінці Садів Перемоги у мережі Facebook за посиланням або переглянути трансляцію на YouTube каналі  SURGe за посиланням.

Дата та час: 27 вересня, 11:00 – 13:30

Реєстрація учансиків на захід: https://forms.gle/BsMwTDddXr2RxWRZ7 

Контактна особа: Григорій Перерва, +380503849381, hrihoriy.pererva@gmail.com

Приєднані файли:
Переглядів: 934
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: анонс
Читайте також: