Резиденція буде корисною представникам громад, які цікавляться досвідом щодо трансформації туристичної галузі в умовах війни та готові ділитися своїм. Заявки на участь можна подавати до 17 серпня.
Під час програми учасники дізнаються:
«Зараз туризм в Україні переживає непростий час. Проте, потенціал в цієї галузі – неймовірний. На резиденції ідей ми з українськими колегами обміняємось досвідом і знаннями, отриманими під час роботи в умовах повномасштабної війни. Спільно зафіксуємо важливі пріоритети для розвитку галузі і напрацюємо ідеї для роботи з викликами. Очікуємо, що участь в резиденції дасть громадам нового імпульсу для роботи з туристичним потенціалом», – зазначає Христина Лебедь, керівниця управління туризму Львівської міської ради.
Участь для громад безкоштовна, реєстрація на конкурсній основі – за посиланням.
Серію резиденцій організовує проєкт Cities4cities| United4Ukraine у рамках співпраці Інституту міста Львова та Шведської асоціації місцевих влад та регіонів.
Для кого це буде цікаво
Представникам українських громад, які безпосередньо розвивають чи планують розвивати туризм у своїй громаді, працюють над брендом та впізнаваністю дестинації. Організатори заохочують брати участь фахівців відповідальних за туризм у громаді, керівників туристичних офісів чи профільних заступників (від громади може брати участь 2 людей).
Як взяти участь
Кількість місць обмежена, тому реєстрація відбувається на конкурсній основі. Просимо заповнити коротку заявку та вказати мотивацію, чому саме вам та вашій громаді важливо взяти участь у цій резиденції. Час подачі заявок – до 17 серпня, 18 організатори надішлють підтвердження щодо участі.
Резиденції ідей у Львові – серія регулярних професійних зібрань голів українських громад. Організаторами резиденції є Шведська асоціація локальних влад та регіонів (SALAR), Інститут міста Львова. Протягом двох днів резиденції учасників знайомлять з управлінськими практиками, які застосовують у Львові в таких важливих напрямках як медицина, робота з внутрішньо переміщеними особами, залучення коштів в місцеву економіку тощо.
Учасників резиденції також мотивують ділитись власним досвідом з колегами, адже сьогодні кожна громада здобуває унікальний досвід.