Про це голова облдержадміністрації Вадим Меріков сказав під час засідання Ради регіонального розвитку, який проходить сьогодні в смт Криве Озеро.
Керівник області переконаний, що децентралізація - це комплексний підхід до реалізації всіх реформ, серед яких і декомунізація, і адміністративна реформа та фінансова децентралізація.
Він навів результати 2015 року в Кривоозерському районі. Так зведений бюджет району виконаний на 146,4% (заплановано понад 23,8 млн грн виконано - майже 35 млн грн.), районний бюджет виконаний на 154,9% (заплановано - 12,6 млн грн, виконано - 19., 5 млн. грн).
Вадим Меріков впевнений, що показники можуть бути вище, завдяки процесу детінізації. Він доручив провести спільні наради з фіскальною службою в усіх районах.
Керівник області вважає, що вже в цьому році повинні з'явитися сильні громади у Врадіївському, Кривоозерському районі, і єдина Вознесенська громад, адже для цього є всі передумови та умови, а також мешканці районів бачать позитивні результати об'єднання громади.
Сильні громади будуть не тільки економічні незалежними, але і зможуть результативно працювати в плані розвитку інфраструктури, залучати інвестиції, реалізовувати соціальні проекти.
«Я хочу бачити у вашій особі - партнерів, який стануть активними провідниками реформ в районах. Не стійте на місці. Децентралізація - одна з найважливіших реформ, яку ініціював Президент України. Це європейське майбутнє наших громад, розвиток регіону, тому ми переходимо на новий рівень реалізації цієї реформи. І в місті Вознесенську повинна бути одна громада! Ми не повинні ділити район і місто! Я готовий доводити доцільність такого об'єднання всм політикам і депутатам, які захищають бюджет проїдання», - звернувся до голів районів і мерам міст Вадим Меріков.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...