Кожна з 6-ти новостворених громад Запорізької області цього року може отримати на розвиток власної інфраструктури з бюджету області майже по 1 млн. грн. Це передбачено проектом Регіональної програми підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2016 рік.
Затвердження Програми дасть можливість її учасникам (а це - Берестівська сільська рада Бердянського району, Веселівська селищна рада Веселівського району, Комиш-Зорянська селищна рада Куйбишевського району, Преображенська сільська рада Оріхівського району, Смирновська сільська рада Куйбишевського району та Чапаєвська сільська рада Пологівського району Запорізької області) благоустроїти свої території, покращити стан дорожніх шляхів між населеними пунктами об’єднаних територіальних громад, оновити стан об’єктів соціально-побутового призначення, вирішити (принаймні, частково) проблему транспортного сполучення і раціонального використання та економного витрачання енергії.
Передбачається, що Регіональну програму підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2016 рік буде розглянуто на березневій сесії Запорізької облради.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...