23 липня 2024
Децентралізація
Організація евакуації населення: які рішення приймати і як діяти громадам

Комплекс документів для організації евакуаційних процесів за потребою – це той перелік паперів, які громади зобов’язані мати в своєму арсеналі, особливо під час воєнного стану.


Органи місцевого самоврядування мають усвідомлювати свою роль та завдання, перелік необхідних дій в питанні підготовки та проведення евакуації жителів територіальних громад під час надзвичайних ситуацій.

Громадам важливо розуміти також й порядок фінансування евакуації, бути знайомими з видами ресурсів для евакуації,  з інструментами інформування та комунікації та під час евакуаційних заходів.

Яким є законодавче підґрунтя організації процесу евакуації та ролі в ньому ОМС

Вимоги законодавства щодо процесу евакуації розповсюджуються на усіх без винятку юридичних осіб, незалежно від їх функціонально-цільового призначення, рівня і масштабу діяльності й форми власності.

Питання евакуаційних процесів регулюється: Законом України № 280/97 «Про місцеве самоврядування в Україні»; Кодексом цивільного захисту України; Постановою Кабміну №841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій»; Наказом МВС № 579 «Про затвердження Методики планування заходів з евакуації».

Хто у громаді має опікуватися питанням евакуації

Для роботи у напрямку підготовки організації евакуаційних процесів за потребою кожна територіальна громада має фахівця з мобілізаційної роботи, який опікується евакуаційними процесами. Цього вимагає Цивільний кодекс.

Громадам від 10 тисяч населення бажано мати спеціальний відділ, що відповідає за зазначений напрям роботи. Працівники таких відділів мають проходити спеціальну перевірку, визначену законодавством. Першочергово, мова йде про перевірку надійності таких спеціалістів, адже такі фахівці часто є ціллю ворожою резидентури. Важливим є й фізична підготовка таких працівників.

Як громадам готуватися до мобілізаційних заходів

Рівень опанування мобілізаційних заходів наразі потребує більшої уваги та ретельної підготовки, особливо після того, як ми побачили практичну складову питання у зв’язку з повномасштабним вторгненням. Громади зобов'язані мати чіткий план дій у випадку небезпеки. Розпочати можна з розподілу обов’язків: хто інформує населення у випадку загрози (які відділи, працівники) та якими будуть шляхи й засоби евакуації населення.

Які інструменти інформування застосовувати громадам під час евакуації

У питанні оповіщення та комунікації з населенням – головну роль грає керівник/ця ОМС. Саме він/вона несе відповідальність за якісну комунікацію влади та населення під час евакуації і координує процес оповіщення мешканців та надання достовірної інформації щодо ситуації. Таку відповідальність визначає законодавство.

Для ОМС важливо створити якісну мережу інформування та долучити до неї всіх тих, хто зможе донести оперативно інформацію людям. Наприклад - вуличні та квартальні комітети можуть стати у пригоді, але громаді у такому випадку необхідно забезпечити їх надійними засобами зв’язку - за необхідності, закупити ці засоби додатково.

Проте, на жаль, завжди є прикрі випадки слабкої організації місцевої влади евакуаційних заходів та інформування населення щодо них. Ми бачили такі у 2014 році, бачимо й зараз. Щоб уникнути таких складних та небезпечних для життя людей ситуацій, перелік інструментів інформування населення громадам треба продумати та затвердити заздалегідь.

Як громадам бути з транспортом під час евакуації

Наступним важливим питанням для ОМС є організація транспорту для евакуаційних заходів. Якщо взяти досвід громад, що вже зіштовхнулися з потребою організовувати такі заходи, допомогу з транспортом можуть надати волонтери, місцеві підприємці, громадські організації, релігійні установи, добровільні об’єднання громадян. Тож важливим для громад є визначити коло тих, хто готовий приєднатися до процесу евакуації та попередньо домовитися з ними щодо переліку дій, місця збору людей за потребою.

Місця збору для евакуації - окрема тема. Перше питання – безпека людей, і ми повертаємося до теми інформування населення та надійності тих, хто інформує. Важливим є й альтернативні засоби зв’язку: радіо, обхід домівок тощо. ОМС має визначити якомога більше варіантів локацій для цих цілей.

Обов’язково - локації повинні бути розосереджені, бо місця збору великого натовпу, як показала практика, стали мішенями для ворога.

Де громадам взяти ресурси на евакуаційні заходи

Органи місцевого самоврядування зобов’язані ресурсно забезпечити евакуацію, для чого важливо прийняти заздалегідь відповідні рішення. Виділити або запланувати під ці дії кошти з місцевого бюджету можна за рахунок відповідної, регіональної програми.

Документ має бути розроблений ОМС, направлений на цільові заходи з безпеки та передбачати перелік дій, розходів на ті чи інші заходи. Наприклад – закупівлю палива, альтернативних засобів зв’язку та оповіщення населення. 

У питанні евакуаційних заходів є законодавче підґрунтя, але, виходячи з ситуації, ОМС мають приймати рішення оперативно. Враховуючи, що війна триває, громадам не треба зволікати з часом та діями, направленими на підготовку мобілізаційних заходів, планування ресурсів на ці заходи та працювати над планом дій вже сьогодні.

Нагадаю, експерти Програми U-LEAD продовжують надавати громадам роз’яснення з питань актуальних для ОМС під час війни. Мобілізаційні дії – одне з таких питань. Тож громади можуть звертатися за консультацією та роз’ясненнями до наших експертів.

Колонка відображає винятково позицію її автора. За достовірність інформації відповідає автор колонки. Точка зору редакції порталу «Децентралізація» може не збігатися з точкою зору автора колонки.
Переглядів: 3383
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: безпека
Читайте також: