Посадовців ОМС запрошують до участі у Мережі з обміну досвідом «Діяльність робочих груп зі створення систем внутрішнього контролю та аудиту в територіальних громадах

Програма "U-LEAD з Європою" оголошує відбір посадовців ОМС для участі у Мережі з обміну досвідом «Діяльність робочих груп зі створення систем внутрішнього контролю та аудиту в територіальних громадах».


Участь у Мережі допоможе:

  • впорядкувати внутрішній контроль та аудит бюджетів громад,
  • стабілізувати бюджетні показники громад,
  • подолати дефіцит коштів та матеріальних активів, що поглибився під час війни,
  • організувати відновлення та відбудову територій в повоєнний період,
  • сприяти сталому розвитку громад та стратегічній орієнтації в бюджетному процесі,

Результатом участі у Мережі стане:

  • сформована організаційна основа внутрішнього контролю в бюджетному процесі та внутрішнього аудиту на рівні розпорядників коштів місцевого бюджету,
  • розвинуті навички налагодження взаємодії всіх учасників бюджетного процесу,
  • «картинка» існуючого стану виконання функцій внутрішнього контролю та аудиту,
  • підготовлений пакет документів, необхідних для запровадження систем внутрішнього контролю та аудиту.

Протягом 4 місяців, починаючи з квітня 2023 року, в ході онлайн навчань та консультацій, за допомоги та супроводу експертів, органи самоврядування громад-учасниць напрацюють (актуалізують) індивідуальні документи, що стануть ключовими для впровадження ефективної системи внутрішнього контролю та аудиту в громаді.

До участі у роботі Мережі буде відібрано команди органів місцевого самоврядування 48 територіальних громад із населенням менше 50 тисяч. До складу команди (до трьох осіб) можуть входити самі керівники/ці місцевих фінансових органів, їх заступники, працівники/ці місцевих фінансових органів, підрозділів внутрішнього аудиту, посадові особи, відповідальні за організацію внутрішнього контролю та аудиту в громаді, представники/ці головних розпорядників коштів.

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку, що додається (ЗАВАНТАЖИТИ) та надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de до 18:00 12 квітня  2023 року , в темі повідомлення вказавши «Контроль та аудит. Назва громади_Область».

Дізнатися деталі роботи в Мережі можна на заході-презентації, що відбудеться 4 квітня 2023 року о 10:00, зареєструватись на який можна за цим посиланням http://bit.ly/3JzBMsg.

27.03.2023 - 10:26 | Переглядів: 17119
Посадовців ОМС запрошують до участі у Мережі з обміну досвідом «Діяльність робочих груп зі створення систем внутрішнього контролю та аудиту в територіальних громадах

Приєднані файли:

Теги:

навчання конкурс контроль

Джерело:

Читайте також:

22 червня 2026

Бібліотекарі громад Харківщини вивчали досвід сучасних бібліотек Польщі

Бібліотекарі громад Харківщини вивчали досвід...

Десять бібліотекарів із Валківської, Богодухівської, Краснокутської та Коломацької громад Харківської області взяли...

22 червня 2026

Моніторинг громад – травень 2026

Моніторинг громад – травень 2026

Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...

22 червня 2026

Олексій Рябикін: Наступний етап реформи децентралізації – чітке розмежування повноважень між рівнями влади

Олексій Рябикін: Наступний етап реформи...

У Львові відбулася зустріч у «страсбурзькому форматі», присвячена ролі районних рад у сучасній системі місцевого...

22 червня 2026