22 липня 2024
Децентралізація
Посадовців ОМС запрошують до участі у Мережі з обміну досвідом «Діяльність робочих груп зі створення систем внутрішнього контролю та аудиту в територіальних громадах
Посадовців ОМС запрошують до участі у Мережі з обміну досвідом «Діяльність робочих груп зі створення систем внутрішнього контролю та аудиту в територіальних громадах

Програма "U-LEAD з Європою" оголошує відбір посадовців ОМС для участі у Мережі з обміну досвідом «Діяльність робочих груп зі створення систем внутрішнього контролю та аудиту в територіальних громадах».


Участь у Мережі допоможе:

  • впорядкувати внутрішній контроль та аудит бюджетів громад,
  • стабілізувати бюджетні показники громад,
  • подолати дефіцит коштів та матеріальних активів, що поглибився під час війни,
  • організувати відновлення та відбудову територій в повоєнний період,
  • сприяти сталому розвитку громад та стратегічній орієнтації в бюджетному процесі,

Результатом участі у Мережі стане:

  • сформована організаційна основа внутрішнього контролю в бюджетному процесі та внутрішнього аудиту на рівні розпорядників коштів місцевого бюджету,
  • розвинуті навички налагодження взаємодії всіх учасників бюджетного процесу,
  • «картинка» існуючого стану виконання функцій внутрішнього контролю та аудиту,
  • підготовлений пакет документів, необхідних для запровадження систем внутрішнього контролю та аудиту.

Протягом 4 місяців, починаючи з квітня 2023 року, в ході онлайн навчань та консультацій, за допомоги та супроводу експертів, органи самоврядування громад-учасниць напрацюють (актуалізують) індивідуальні документи, що стануть ключовими для впровадження ефективної системи внутрішнього контролю та аудиту в громаді.

До участі у роботі Мережі буде відібрано команди органів місцевого самоврядування 48 територіальних громад із населенням менше 50 тисяч. До складу команди (до трьох осіб) можуть входити самі керівники/ці місцевих фінансових органів, їх заступники, працівники/ці місцевих фінансових органів, підрозділів внутрішнього аудиту, посадові особи, відповідальні за організацію внутрішнього контролю та аудиту в громаді, представники/ці головних розпорядників коштів.

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку, що додається (ЗАВАНТАЖИТИ) та надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de до 18:00 12 квітня  2023 року , в темі повідомлення вказавши «Контроль та аудит. Назва громади_Область».

Дізнатися деталі роботи в Мережі можна на заході-презентації, що відбудеться 4 квітня 2023 року о 10:00, зареєструватись на який можна за цим посиланням http://bit.ly/3JzBMsg.

Приєднані файли:
Переглядів: 11079
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: навчання
Читайте також: