15 червня 2024
Децентралізація

Львівська ОВА та Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» презентували інтелектуальну систему аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень

 

30 листопада відбулася презентація інтелектуальної системи аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень, яка розроблена на запит Львівської Обласної військової адміністрації (ОВА) за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Вона слугуватиме основою для прийняття виважених рішень не лише для управлінців на рівні області та територіальних громад, а й для бізнесу та донорів.


«Це зручний інструмент, який дасть можливість не тільки владі, управлінцям,  але й бізнесу, донорам, міжнародним партнерам побачити потреби та можливості для інвестицій», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

 

 

Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID):

«USAID дуже радий нашій плідній співпраці з Львівщиною. За час війни тільки в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ми надали Львівщині допомоги на майже 1 мільйон доларів США для протидії кризовим явищам війни і допомоги органам місцевого самоврядування та органам державної влади обласного рівня у забезпеченні безперервного надання послуг. Але незважаючи на виклики війни, сьогодні надзвичайно важливо продовжувати шукати можливості для економічного зростання. Тому ми в USAID раді можливості співпрацювати з Львівською ОВА не тільки щодо реагування на надзвичайні ситуації, а й для впровадження розвиткових проєктів. Ми сподіваємося, що розроблена інтелектуальна система, загальна вартість якої становить більше 100 тисяч доларів США, дозволить Львівській ОВА приймати управлінські рішення на основі даних, що сприятимуть відновленню та подальшому економічному зростанню регіону, зокрема через залучення інвестицій та міжнародну підтримку».

 

 

Степан Куйбіда, директор департаменту економічної політики Львівської ОВА, Вадим Табакера, заступник директора департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації, та Катерина Степчук, експертка Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» з просторового планування, розповіли про можливості інтелектуальної системи аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень. Усі доступні категорії даних сумісно обробляються в системі на основі географічного місцеположення або тематичної класифікації.

 

 

У перспективі Інтелектуальна система аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень для задач Львівської ОВА зможе в повному обсязі виконувати задачі автоматизації збору, обміну, аналізу та звітування на єдиній гармонізованій основі для усіх учасників місцевого самоврядування.

Теги:

електронне врядування міжнародна підтримка історії війни

Область:

Львівська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

14 червня 2024

Нове просторове планування дає друге дихання для розвитку Міжгірської громади

Нове просторове планування дає друге дихання...

Міжгірська громада — одна із найбільших за площею у Закарпатській області, втім, 72% її території — це ліси і лісові...

14 червня 2024

«Працюємо – перемагаємо!» Як шкільний громадський бюджет допоміг громаді на Одещині під час війни

«Працюємо – перемагаємо!» Як шкільний...

Авторка: Марія Булейко (Марковська) Спорт-зони для активного відпочинку, медіатека, інноваційна лабораторія...

11 червня 2024

У Вишнівецькій громаді відкрили молодіжний простір за підтримки Програми USAID DOBRE

У Вишнівецькій громаді відкрили молодіжний...

У приміщенні Старовишнівецького ліцею, що у Вишнівецькій громаді на Тернопільщині, відкрився молодіжний простір...

10 червня 2024

Шумська громада створила молодіжний простір за підтримки Програми USAID DOBRE

Шумська громада створила молодіжний простір за...

У приміщенні Публічної бібліотеки Шумської громади, що у Тернопільській області, відкрився сучасний молодіжний...