Три навчальні заклади Локачинської громади, що у Волинській області, отримали пароконвектомати в рамках ініціативи швидкого покращення публічних послуг, реалізованої Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».
Теплові кулінарні системи встановили в Локачинському, Привітненському та Старозагорівському ліцеях.
Пароконвектомати використовуватимуть на безоплатній основі для приготування здорової їжі за системою нового шкільного харчування. Завдяки новому обладнанню приблизно 900 учнів у Локачинській громаді отримають можливість корисно та смачно харчуватися.
Програма швидкого покращення публічних послуг – ініціатива Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», спрямована на реалізацію проєктів громад-партнерок у Волинській, Полтавській і Львівській областях.
Локачинський селищний голова Богдан Іус висловив подяку за підтримку:
«Від імені керівництва та працівників освітніх закладів, учнів та їхніх батьків я щиро дякую Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за партнерську допомогу та інформаційно-консультаційний супровід. Я впевнений, що з використанням сучасних пароконвектоматів зекономлені кошти від оплати за електроенергію будуть спрямовані на інші нагальні потреби у громаді».
Заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталія Гнидюк зазначила:
«Програма Швидкого покращення публічних послуг від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» покликана підтримати партнерські громади в реалізації запропонованих ними ініціатив. Нам важливо, щоб мешканці громад мали можливість отримувати якісні послуги навіть у ці складні часи. Оскільки освітній напрям є одним із пріоритетних, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» радо відгукнувся на втілення пропозиції Локачинської громади».
Теги:
освіта міжнародна підтримка історії війни
Область:
Волинська областьГромади:
Локачинська територіальна громадаДжерело:
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»
Поділитися новиною:
25 липня 2024
«Телефонували голові, щоби подякувати, а не...
Нещодавно міській голові Решетилівської громади, що на Полтавщині, Оксані Дядюновій телефонували батьки учнів...
24 липня 2024
Рава-Руська та Великий Бичків знаходять...
19 липня 2024 року Рава-Руська громада, що на Львівщині, та Великий Бичків, що на Закарпатті, уклали угоду про...
23 липня 2024
Як створити нові робочі місця і розвивати економіку: коворкінги Пирятинської громади
Як створити нові робочі місця і розвивати...
Як Пирятинська громада об’єднує місцевих жителів, навчає дітей заробляти гроші, проводить сеанси психологічної...
22 липня 2024
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували безбар’єрне середовище для учнів
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували...
Коли йдеться про навчання учнів з особливими освітніми потребами, зволікати з облаштуванням відповідних умов не...