У червні в Бородінській громаді для дітей розпочалися тренування з гімнастики та акробатики. Виконувати спортивні вправи і трюки юних спортсменів вчить переселенка Лідія Чевичалова, кандидатка в майстри спорту з повітряної гімнастики.
Про це повідомляє Регіональний офіс "U-LEAD з Європою" в Одеській області.
- Це була ініціатива Івана Кюссе, Бородінського селищного голови. Він дізнався, що в громаду приїхала родина переселенців, де дружина є тренеркою з гімнастики, і одразу вирішив запропонувати їй роботу. Причому наполягав, щоб заняття розпочати з 1 червня. У сільській місцевості дуже складно знайти фахівця такого рівня у хореографічній, спортивній або вокальній сфері, тому треба використовувати шанс. Для занять облаштували спортивний зал, тренерка підбирає програму відповідно до наявних засобів та снарядів. Також заняття проводяться на свіжому повітрі у парку, - розповіла Лілія Сорокіна, начальниця відділу культури, туризму, молоді та спорту Бородінської селищної ради.
До війни Лідія Чевичалова разом із чоловіком жили в Одесі. З дитинства дівчина займалася спортом і у дорослому житті поєднала захоплення з роботою. Вона стала тренеркою з повітряної гімнастики, її підопічні перемагали у змаганнях різних рівнів. Через повномасштабне вторгнення родині довелося переїхати до батьків чоловіка у Бородінську громаду.
- Після переїзду почала шукати для себе роботу. Звернулася до селищної ради і мені запропонували вести гурток з гімнастики та акробатики. Зрозуміло, що про заняття з повітряної гімнастики для дітей поки що не йдеться. Але базові елементи діти зможуть вивчити і відпрацювати. Адже якщо ти хочеш тренуватися і відпрацьовувати рухи, то і того, що є досить, - розповідає Лідія Чевичалова.
На заняття приймають дітей від 7 років. Лідія зазначає, що серед хлопців і дівчат, що приходять на тренування, вже з’являються ті, хто має потенціал та хист до занять.
Окрім занять з дітьми Лідія організувала заняття з фітнесу для дорослих. Під час війни у людей накопичується стрес, а спортивні вправи позитивно впливають на психологічний стан людей. Тож серед мешканок громади тренування популярні і користуються попитом.
У відділі соціального захисту Бородінської селищної ради повідомили, що наразі у громаді знайшли прихисток 476 переселенців, з них 244 дитини.
Приєднані зображення:
Теги:
історії війни війна спорт молодь
Область:
Одеська областьГромади:
Бородінська територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...