У червні в Бородінській громаді для дітей розпочалися тренування з гімнастики та акробатики. Виконувати спортивні вправи і трюки юних спортсменів вчить переселенка Лідія Чевичалова, кандидатка в майстри спорту з повітряної гімнастики.
Про це повідомляє Регіональний офіс "U-LEAD з Європою" в Одеській області.
- Це була ініціатива Івана Кюссе, Бородінського селищного голови. Він дізнався, що в громаду приїхала родина переселенців, де дружина є тренеркою з гімнастики, і одразу вирішив запропонувати їй роботу. Причому наполягав, щоб заняття розпочати з 1 червня. У сільській місцевості дуже складно знайти фахівця такого рівня у хореографічній, спортивній або вокальній сфері, тому треба використовувати шанс. Для занять облаштували спортивний зал, тренерка підбирає програму відповідно до наявних засобів та снарядів. Також заняття проводяться на свіжому повітрі у парку, - розповіла Лілія Сорокіна, начальниця відділу культури, туризму, молоді та спорту Бородінської селищної ради.
До війни Лідія Чевичалова разом із чоловіком жили в Одесі. З дитинства дівчина займалася спортом і у дорослому житті поєднала захоплення з роботою. Вона стала тренеркою з повітряної гімнастики, її підопічні перемагали у змаганнях різних рівнів. Через повномасштабне вторгнення родині довелося переїхати до батьків чоловіка у Бородінську громаду.
- Після переїзду почала шукати для себе роботу. Звернулася до селищної ради і мені запропонували вести гурток з гімнастики та акробатики. Зрозуміло, що про заняття з повітряної гімнастики для дітей поки що не йдеться. Але базові елементи діти зможуть вивчити і відпрацювати. Адже якщо ти хочеш тренуватися і відпрацьовувати рухи, то і того, що є досить, - розповідає Лідія Чевичалова.
На заняття приймають дітей від 7 років. Лідія зазначає, що серед хлопців і дівчат, що приходять на тренування, вже з’являються ті, хто має потенціал та хист до занять.
Окрім занять з дітьми Лідія організувала заняття з фітнесу для дорослих. Під час війни у людей накопичується стрес, а спортивні вправи позитивно впливають на психологічний стан людей. Тож серед мешканок громади тренування популярні і користуються попитом.
У відділі соціального захисту Бородінської селищної ради повідомили, що наразі у громаді знайшли прихисток 476 переселенців, з них 244 дитини.
Приєднані зображення:
Теги:
історії війни війна спорт молодь
Область:
Одеська областьГромади:
Бородінська територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»
Поділитися новиною:
15 листопада 2024
Шведський Бурльов та український Златопіль — міста-побратими
Шведський Бурльов та український Златопіль —...
Місто Златопіль - центр Певомайської громади на Харківщині, та шведський муніципалітет Бурльов познайомилися завдяки...
15 листопада 2024
Про особливості звільнення працівника з ініціативи роботодавця розповіли експерти U-LEAD з Європою
Про особливості звільнення працівника з...
Програма «U-LEAD з Європою» провела захід для представників громад, присвячений правовим аспектам звільнення...
15 листопада 2024
«Муніципальна няня»: тепер ВПО та жителі...
«Муніципальна няня» — це послуга догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку (або 6-річного віку у визначених...
15 листопада 2024
19 листопада - вебінар для керівників закладів освіти та фахівців з трудових відносин
19 листопада - вебінар для керівників закладів...
19 листопада о 14:30 приєднуйтеся до обговорення актуальних питань трудових відносин з непедагогічними працівниками в...