6 грудня в центральному офісі АМУ відбулася церемонія підписання Меморандуму про співробітництво між Асоціацією міст України та шведсько-українським проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Документ підписали Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та керівник команди PROSTO в Україні Ольга Глазунова. Сторони домовилися співпрацювати з метою покращення якості публічних (в тому числі адміністративних) послуг, що надаються жителям територіальних громад, та загальної підтримки впровадження децентралізаційної реформи.
Відповідно до Меморандуму, АМУ та проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» спільно:
Олександр Слобожан наголосив, що незважаючи на виклики, які стоять перед місцевим самоврядуванням, незмінним пріоритетом залишається якість надання послуг.
«Мета реформи місцевого самоврядування – забезпечення громадян якісними, доступними послугами, незалежно від того, де вони проживають, у великому місті чи найменшій громаді», – сказав він.
Ольга Глазунова, керівник проєкту PROSTO в Україні, зазначила.
«Я рада, що напередодні Дня місцевого самоврядування ми закріпили наше роками перевірене партнерство з Асоціацією міст України меморандумом. Вітаю вас із наближенням свята і бажаю розвитку та процвітання, адже успішні громади, це – успішна Україна, і саме для цього ми з вами і працюємо».
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...