У Львові анонсували всеукраїнський проєкт WOW-громади. В межах проєкту, впродовж листопада-грудня, відбудуться три резиденції ідей для громад «Комунікація. Бо без неї ніяк», «Бізнес.Інвестиції.Міжнародна співпраця», «Медицина в громаді».
Резиденції ідей – для тих, хто відчуває потребу підвести голову і роздивитись навколо, надихнутись досвідом колег з інших міст і подумати про власні сміливі перспективи. Кожна з них - це два дні воркшопів, тренінгів, виїздів на локації для фахівців органів місцевого самоврядування.
«Мене обрали головою палати громад Конгресу регіональних влад України. І це дало поштовх для того, аби ділитися успішним досвідом Львова. Багато людей дивуються, чому ті чи інші речі у Львові ми змогли успішно втілити в життя. Завдяки чому це стало можливим? Все просто — дива самі не стаються, над ними треба працювати. Тому, WOW — це work on wonders», — каже міський голова Львова, керівник палати місцевих влад, Андрій Садовий.
Проєкт реалізує Львівська комунальна установа Інститут міста, Громадська організація «Інститут просвіти» за підтримки Представництва Фонду Ганнса Зайделя в Україні.
Це майданчик для діалогу між громадами та обміну найкращим досвідом. До прикладу, резиденція «Медицина у громаді»: лікарня швидкої медичної допомоги у Львові за останні роки стала лікарнею, яка розвивається стрімкими темпами — тут проводять надскладні операції, зокрема, трансплантації органів. Як це вдається команді лікарні? Про відкриття нових сучасних відділень, оптимізацію ресурсів, як лікарня залучає найкращих лікарів та інтернів, - протягом 2 днів топ-менеджмент лікарні ділитиметься управлінським досвідом. Резиденція буде корисна для керівників та керівниць управлінь охорони здоров’я та лікарень.
Резиденція про комунікації дасть відповіді на питання, як зробити комунікацію влади з громадою максимально ефективною з обох сторін. Побудова комунікаційних кампаній, співпраця з медіа, робота в соціальних мережах, пряма комунікація з мешканцями, співпраця з об'єднаннями людей — усі інструменти працюють. Але як?
Щоб дізнатись більше і взяти участь у наших резиденціях переходьте за посиланням – wow-hromady.in.ua.
Приєднані зображення:
Теги:
навчання створення спроможних громад
Область:
Львівська областьГромади:
Львівська територіальна громадаДжерело:
Інститут міста
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...