300 старост українських громад зі всіх областей беруть участь у навчанні. Протягом наступних семи тижнів вони фокусуватимуться на питаннях, які старости мають знати для виконання своїх завдань відповідно до нового законодавства.
Навчання відбуватиметься онлайн і складається з 5 семінарів, 3 воркшопів та онлайн візитів до успішних старост українських громад. За результатами навчання старости матимуть змогу отримати сертифікат.
«Ми розуміємо, що новий адміністративно-територіальний устрій, нові обов’язки та нові задачі створили величезний запит на навчання та експертну підтримку від старост з усієї країни. Ми сподіваємося, що навички та досвід, отримані під час «Кроків для старост 2021», дадуть змогу нашим учасникам професійно зростати у майбутньому», відзначив директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіан Файгель під час відкриття програми.
Зважаючи на високий запит від українських старост на навчання, U-LEAD проведе ще одну навчальну програму для іншої групи 300 українських старост весною 2022 року. Ми також плануємо тематичні тренінги на базі регіональних офісів U-LEAD для старост, які не були відібрані на навчання в обох програмах. Стежте за нашою сторінкою, щоб не пропустити можливостей для професійного зростання.
08 травня 2025
Які дослідження потрібні для відновлення та стійкості України - опитування
Які дослідження потрібні для відновлення та...
Небайдужих українців, чия діяльність не пов’язана зі сферою науки та інновацій, запрошують взяти участь в...
08 травня 2025
Нове положення про команду супроводу в закладах...
На вебінарі з експертами Швейцарсько-українського проєкту DECIDE говорили про нове положення про команду супроводу в...
08 травня 2025
Вперше до Державного земельного кадастру внесли...
В Україні вперше внесено до Державного земельного кадастру відомості про функціональні зони на підставі...
08 травня 2025
Підтримка людей у складних життєвих обставинах:...
Дніпропетровщина демонструє, як завдяки співпраці Уряду та місцевої влади створюється система підтримки для людей у...