05 березня 2024
Logo slogan

Дві громади на Херсонщині уклали договори про співпрацю у розвитку туризму

Каланчацька і Тягинська територіальні громади (Херсонська область) співпрацюватимуть у напрямку реалізації проєкту «Розбудова туристичного потенціалу громад Херсонщини». Офіційний документ голови громад підписали 14 січня.

Як повідомляє Херсонський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою», підготовці угоди передувала майже трирічна робота спільно з командою регіонального офісу: радники надавали консультації, організовували зустрічі та навчання у різних сферах діяльності органів місцевого самоврядування для спеціалістів та голів громад.

Рушієм остаточного підписання документу стала Олександра Фадєєва, експертка з управління проєктним циклом Програми «U-LEAD з Європою», яка запропонувала співпрацювати саме у сфері розвитку туристичного потенціалу громад та допомогла залучити Херсонську обласну державну адміністрацію до підтримки цього проєкту.

Результатами реалізації проєкту мають стати ґрунтовні зміни в інфраструктурі громад, розбудова туристичних маршрутів та реалізація навчальних програм.

«Херсонська область не може похизуватися великою кількістю міжмуніципальних договорів. Це пов’язано з багатьма факторами, зокрема високим рівнем недовіри та відсутності культури співпраці між громадами. В реєстрі Міністерства розвитку громад та територій України є лише чотири договори міжмуніципального співробітництва по Херсонській області, з яких два стосуються розвитку туристичного потенціалу. Тому цей крок є дуже важливим і для громад-підписанток, і для тих громад, які поки що придивляються до такого інструменту співробітництва», - повідомила керівниця  Херсонського регіонального офісу Оксана Сілюкова.

«Наші громади мало співпрацюють між собою, але коли співпрацюють, то не завжди оформлюють це через договірні відносини, тим більше повідомляючи про це Мінрегіон. Разом з тим, наявність договору може убезпечити співпрацю, додати шансів при участі у конкурсних відборах, наприклад Державного фонду регіонального розвитку. Ми віримо у перемогу наших громад!» - зазначила Олександра Фадєєва.

18.01.2021 - 14:27 | Переглядів: 3363
Дві громади на Херсонщині уклали договори про співпрацю у розвитку туризму

Теги:

туризм співробітництво

Область:

Херсонська область

Громади:

Каланчацька територіальна громада Тягинська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

04 березня 2024

До уваги ОМС! Хочете покращити законодавче підґрунтя співробітництва громад? Тоді заповніть коротку анкету

До уваги ОМС! Хочете покращити законодавче...

Опитування щодо стану співробітництва територіальних громад проводять Програма USAID «Децентралізація приносить кращі...

04 березня 2024

В Україні повним ходом йде підготовка до імплементації Закону «Про службу в ОМС»

В Україні повним ходом йде підготовка до...

Підготовка до імплементації норм Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» - на порядку денному...

04 березня 2024

Добірка змін у сфері адмінпослуг та інших питань сфери публічного адміністрування за 16-29 лютого 2024 року

Добірка змін у сфері адмінпослуг та інших...

Шведсько-український проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» продовжує публікацію ключових новин та...

04 березня 2024

Розробка місцевих цільових програм: запис вебінару

Розробка місцевих цільових програм: запис...

Місцеві цільові програми є невід'ємною складовою бюджетного процесу для органів місцевого самоврядування. Це...