Розпочався конкурс кращих практик впровадження освітніх інновацій в сфері професійного навчання представників органів публічної влади
В Україні стартував конкурс «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад». Його головний організатор – Національне агентство України з питань державної служби.
Конкурс започатковано в рамках реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, яка розроблялася та реалізується у тісній співпраці з Радою Європи.
Довідково: за сприяння та участі Ради Європи в Україні вже реалізуються два національні конкурси кращих практик: «Кращі практики місцевого самоврядування» та Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
До участі у Конкурсі запрошуються суб'єкти надання освітніх послуг у сфері професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад
Конкурс є щорічним та у 2020 році проводиться в чотирьох номінаціях:
- Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
- Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
- Підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
- Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в період карантину (період впровадження практик – 2020 рік).
Для участі у Конкурсі потрібно до 1 вересня на електронну пошту zhuk.y@nads.gov.ua надіслати заповнену конкурсну заявку. Претендентом подається на Конкурс не більше однієї заявки за кожною номінацією. Додаткова інформація з питань участі у Конкурсі за телефоном (044) 256 00 50.
Критерії оцінки Конкурсу:
- інноваційність (новизна освітньої практики у професійному навчанні (методу, програми, системи, технології тощо), її обґрунтування);
- результативність (ступінь досягнення поставлених цілей; продуктивність інноваційної освітньої практики; міра задоволеності учасників Практики);
- ефективність (досягнення кращих результатів з меншими витратами);
- сталість результатів (можливість удосконалення і доцільність використання впровадженої освітньої інноваційної практики в іншому контексті або місці; корисність для розвитку системи професійного навчання та підвищення якості надання освітніх послуг).
Проведення конкурсу дозволить виявити кращі практики впровадження освітніх інновацій та поширювати їх серед провайдерів, а також сприятиме створенню конкурентного середовища на ринку освітніх послуг.

Теги:
конкурс освіта трудові відносини
Джерело:
Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»

Поділитися новиною:
28 квітня 2025
Реформування української освіти - представники ОВА обговорили найбільш актуальні питання
Реформування української освіти - представники...
23-25 квітня керівники органів управління освітою обласних військових адміністрацій мали змогу обговорити актуальні...
28 квітня 2025
Підвищення енергоефективності будівель - рекомендації учасників хакатону
Підвищення енергоефективності будівель -...
24-25 квітня 2025 року у Трускавці відбувся дводенний офлайн захід “Хакатон з енергоефективності будівель”....
28 квітня 2025
Що передбачає новий законопроєкт «Про професійну освіту» - інфографіка
Що передбачає новий законопроєкт «Про...
Експерти Швейцарського-українського проєкту DECIDE підготували інфографіку з відповідями на такі запитання: Що...
28 квітня 2025
30 квітня - вебінар «Яким має бути інклюзивний та безбар'єрний заклад освіти»
30 квітня - вебінар «Яким має бути інклюзивний...
30 квітня о 12:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE «Яким має бути інклюзивний та...