12 березня 2020 року у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді свято, офіційно відкрився і запрацював молодіжний коворкінг центр «PavuTyna», який має стати місцем розвитку та росту молоді Великогаївської громади.
Гарно відремонтоване приміщення із великою кількістю найсучаснішої техніки та всіма необхідними засобами, привітно відчинило двері всім охочим до навчання і розвитку жителям нашої громади.
На відкриття завітало чимало гостей серед яких можна було побачити голову Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олега Кохмана, директора програми DOBRE Беррі Ріда, почесного консула республіки Угорщина у м. Тернопіль Тетяну Чубак, керівника проектів з місцевого самоврядування, децентралізації та розвитку парламенту Марата Кюрчевського, спеціаліста з місцевого економічного розвитку Віталія Юрківа, голову Байковецької громади Анатолія Кулика та багато інших.
Голова Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман привітав усіх присутніх із відкриттям молодіжного коворкінг центру «PavuTyna» та висловив сподівання що цей центр дозволить розвиватися молоді нашої громади. Під час відкриття гості сплели символічну павутину із ниток, які символізують об’єднання усіх людей до спільної роботи та розвитку. Гості разом із молоддю перерізали символічну стрічку, а парох села о. Володимир Хома освятив приміщення на добрі справи і кожен мав змогу побачити центр із середини.
Теги:
Область:
Тернопільська областьГромади:
Великогаївська сільська об’єднана територіальна громада Великогаївська територіальна громадаДжерело:
velykogaivska-gromada.gov.ua
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...