30 жовтня у смт Лужанах Мамаївської об’єднаної територіальної громади розпочав свою роботу перший в області Центр безпеки громадян. В урочистому відкритті Центру взяли участь начальник Управління ДСНС у Чернівецькій області Сергій Михайлюк, голова Мамаївської ОТГ Наталія Катрюк, представники екстрених служб, голови інших об’єднаних територіальних громад області та мешканці громади.
«Започаткування та належне функціонування Центру безпеки забезпечить оперативне реагування на усі виклики, адже у ньому працюватимуть три екстрені служби водночас. Його створення допоможе більш ефективно та комплексно вирішувати питання щодо захисту населення від небезпек та сприятиме налагодженню тісної взаємодії між цими службами і мешканцями громади»,- зазначив Сергій Михайлюк.
Так, окрім місцевого пожежно-рятувального підрозділу в приміщенні Центру знаходитиметься Поліція та медична служба. Центр безпеки обслуговуватиме три населених пункти – смт Лужани, села Мамаївці та Новий Киселів. Під надійним захистом відтепер перебуватиме більше 10 тисяч населення, адже Мамаївська об’єднана територіальна громада одна з найбільших на Буковині.
Теги:
Область:
Чернівецька областьГромади:
Мамаївська сільська об’єднана територіальна громада Мамаївська територіальна громадаДжерело:
dsns.gov.ua
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...