Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, у партнерстві з Асоціацією об’єднаних територіальних громад, оголошує додатковий набір на третій тренінг «Жінки-лідерки місцевого самоврядування»!
Тренінг зорієнтований на потреби представниць місцевого самоврядування та спрямований на формування дієвої мережі жінок-лідерок об’єднаних територіальних громад. Головною метою навчання є посилення ролі жінок в територіальних громадах, підвищення їх професійних знань щодо реформи, а також лідерських якостей шляхом оволодіння техніками ефективної комунікації, роботи в команді, переговорних практик, з особливим акцентом на специфіку роботи у сфері місцевого самоврядування. Навчання відбудеться у листопаді 2019 року у м. Київ.
Проект DESPRO відбирає до навчання активних лідерок місцевого самоврядування – представниць об’єднаних громад та запрошує до участі у конкурсі есе на тему:
«Чому гендерна рівність важлива у місцевому самоврядуванні?»
Проект DESPRO заохочує авторок описати у публіцистичному стилі свою позицію стосовно гендерної рівності, можливостей та проблем реалізації лідерських якостей жінками в громадах і підкріпити це прикладами із власного життя.
Крайній термін надсилання есе – 13 жовтня 2019 р. 23:59.
Більше деталей – на сайті проекту DESPRO за посиланням: http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=2065
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...