Канівська міська рада вирішила доповнити екологічну Програму охорони навколишнього природного середовища міста Канева новим пунктом про відмову від одноразового пластику.
«Поетапно відмовитися від використання пластику одноразового вжитку ми плануємо до 2021 року, - розповів міський голова Канівської громади Ігор Ренькас. – Ми вже розробляємо методи співпраці з бізнесом та мешканцями громади в питаннях поетапної відмови від використання пластику одноразового вжитку. Також працюємо над створенням системи збору пластику і твердих побутових відходів із забезпеченням умов для їх сортування та переробки. Готовий план дій плануємо винести на голосування міської ради до 4 кварталу цього року. Маємо намір також виступити з ініціативою внесення змін до Обласної програми охорони навколишнього природного середовища, щоб поетапно відмовитися від використання пластику одноразового вжитку в усій Черкаській області до 2021 року».
«Вже у десяти черкаських громадах збір і вивіз відходів добре організований. Крім того, там налагоджують роздільний збір сміття. Канівська ж громада стала першою, яка вирішила реально зменшити його кількість», - зазначила Оксана Савіцька, радниця Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».
Теги:
Область:
Черкаська областьГромади:
Канівська територіальна громадаДжерело:
Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...