Герої наступної розповіді програми «Пліч-о-пліч» – переможці конкурсу «Кращі практики-2018» живуть в Тростянці на Сумщині, за 30 км від українсько-російського кордону. Тож зрозуміло, що безпекові проблеми для них стоять гостро. Щоб убезпечити власних громадян від непередбачуваних сусідів, тут створили міський Центр громадської безпеки «СІЧ». Маленький Тростянець, завдяки зусиллям влади і громади, перетворився на справжню туристичну «Мекку» і збирає на свої фестивалі тисячі туристів звідусіль. Тож муніципальна «СІЧ» разом з правоохоронними органами пильно охороняє спокій гостей і місцевих городян. Завдяки діяльності Центру кількість крадіжок в багатоповерхівках зменшилася на 35%, а дрібного хуліганства – на 20%.
Якщо ви хочете на власні очі побачити разючі зміни, що відбулись завдяки децентралізації, якщо вирішили громадою спробувати свої сили в черговому конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування – 2019» і стати його переможцем, стежте за новими випусками програми «Пліч-о-Пліч» в ефірі Суспільного телебачення, Громадського телебачення, на Телеканалу новини «24», а також Facebook сторінці Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Докладніше про «Кращі практики місцевого самоврядування» 2019 року дивіться тут. Прийом заявок триватиме до 4 жовтня.
Програма «Пліч-о-Пліч» створена за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» у співпраці з Мінрегіоном.
Теги:
безпека безпека практики кращі практики
Область:
Сумська областьГромади:
Тростянецька територіальна громадаДжерело:
Програма Ради Європи "Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні"
Поділитися новиною:
25 липня 2024
«Телефонували голові, щоби подякувати, а не...
Нещодавно міській голові Решетилівської громади, що на Полтавщині, Оксані Дядюновій телефонували батьки учнів...
24 липня 2024
Рава-Руська та Великий Бичків знаходять...
19 липня 2024 року Рава-Руська громада, що на Львівщині, та Великий Бичків, що на Закарпатті, уклали угоду про...
23 липня 2024
Як створити нові робочі місця і розвивати економіку: коворкінги Пирятинської громади
Як створити нові робочі місця і розвивати...
Як Пирятинська громада об’єднує місцевих жителів, навчає дітей заробляти гроші, проводить сеанси психологічної...
22 липня 2024
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували безбар’єрне середовище для учнів
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували...
Коли йдеться про навчання учнів з особливими освітніми потребами, зволікати з облаштуванням відповідних умов не...