Днями у Черкасах відбулося урочисте вручення сертифікатів переможцям конкурсу мікрогрантів «Час діяти-2019: Екодовкілля – в громади», де серед 34 проектів, конкурсною комісією визначено 20 переможців.
Переможцями конкурсу стали два проекти зі Степанецької ОТГ:
Таким чином, на покращення стану водних об'єктів та раціональне використання природних ресурсів на території Степанецької громади буде спрямовано понад 70 000 гривень від БО «БФ «Урожай-громаді» за підтримки ТОВ НВФ «Урожай», а співфінансована сума з місцевого бюджету становитиме близько 90 000 гривень.
«Те, що Степанецька ОТГ виграла 2 мікрогранти в конкурсі «Час діяти-2019: Екодовкілля – в громади» на суму 70 тис. грн свідчить про те, що ця громада спроможна не тільки фінансово, а й в кадровому потенціалі, оскільки тут уміють залучати кошти із зовнішніх джерел, а не тільки використовувати власні кошти. І це враховуючи, що за результатами виконання бюджетів за 2018 рік Степанецька ОТГ серед 271 ОТГ України (чисельність населення від 5 до 10 тис. осіб) зайняла 5 місце, а серед 26 ОТГ Черкаської області – 1 місце», - констатує Микола Гулько, радник з місцевих фінансів Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».
Область:
Черкаська областьГромади:
Степанецька сільська об’єднана територіальна громада Степанецька територіальна громадаДжерело:
Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...