02 квітня 2025
Децентралізація

Не сайтом єдиним. Що допоможе ОТГ сформувати свій імідж?

Учасники шкільного телебачення Баранівської ОТГ зайняли друге місце у фіналі Першого всеукраїнського конкурсу соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School recycling 2019» в номінації соціальна реклама «Відео». Діти отримали цінний подарунок та досвід роботи над відеопроектом.

У свою чергу, для Баранівської громади ця перемога стала ще одним яскравим прикладом розвитку молоді та людського капіталу територій. Саме органічний розвиток та створення креативних проектів стали для громади основою іміджу.

«Сьогодні про Баранівську громаду говорять журналісти, бо тут можна знайти чимало цікавих інформаційних приводів. Ставлять у приклад експерти з проектного менеджменту та енергоефективності, бо громада активно в цих сферах розвивається. Освітяни обговорюють креативні проекти зі створення Міжшкільного ресурсного центру, шкільних теплиць та гурткової роботи, тому що всі ці теми широко та вдало громадою комунікуються», - розповів Дмитро Клименко, радник з комунікації Житомирського ЦРМС.

Цей досвід і теоретичні аспекти формування іміджу та інформаційного поля сьогодні обговорювали на семінарі у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному Програмою «U-LEAD» та Мінрегіоном.

Учасники семінару, фахівці об’єднаних громад з питань комунікації, інформаційної політики та гуманітарної сфери, розповіли про свої успішні кейси та проблемні ситуації.

«Сьогодні ми комунікуємо з громадою через сайт, фейсбук сторінку, районну газету та, власне, зустрічі з громадянами, але охопити все населення складно. Зараз я бачу, як можна діяти, щоб швидко та ефективно опрацьовувати окремі цільові групи. Інформаційні бюлетені, соціальні мережі, сайт, ЗМІ та зустрічі – все повинно працювати у комплексі та постійно», - поділився Василь Янко, секретар Любарської селищної ради.

Також на семінарі учасники обговорили методики використання маркетингу соціальних мереж та «сторітелінгу». Дмитро Клименко презентував успішні приклади креативної інформації в мережі та негативні практики.

Крім того, після кожної теоретичної лекції фахівці громад виконували практичні вправи. Зокрема, поділившись на групи, учасники сформували свої бачення іміджу обраних громад, виходячи зі своїх знань про громаду та інформації про неї в інтернеті.

«Дуже цікаво подивитись на свою громаду очима мешканця іншого міста чи села. Тоді стає зрозуміло, де можна доопрацювати певні матеріали. Це дуже корисний досвід», - вважає Вікторія Загоровська, спеціаліст зі зв'язків із громадськістю та ЗМІ Олевської ОТГ.

23.05.2019 - 09:32 | Переглядів: 9266
Не сайтом єдиним. Що допоможе ОТГ сформувати свій імідж?

Теги:

молодь

Область:

Житомирська область

Громади:

Баранівська міська об’єднана територіальна громада Баранівська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

01 квітня 2025

Каталоги можливостей: квітневі пропозиції для громад та бізнесу

Каталоги можливостей: квітневі пропозиції для...

Міністерство розвитку громад та територій спільно з проєктом "Відновлення для всіх" (RFA) продовжує готувати каталоги...

01 квітня 2025

Схвалено ще 14 проєктів у межах Програми відновлення України III

Схвалено ще 14 проєктів у межах Програми...

31 березня відбулося п’яте засідання Експертної робочої групи, яка розглядає проєкти на фінансування в межах Програми...

01 квітня 2025

Нагляд як партнерство і допомога - думки про необхідність забезпечення законності рішень на місцях

Нагляд як партнерство і допомога - думки про...

Україна єдина країна на Європейському континенті, яка не має цивілізованого нагляду за законністю рішень органів...

01 квітня 2025

Народовладдя в дії: ключові рекомендації для місцевого самоврядування

Народовладдя в дії: ключові рекомендації для...

Автор: Павло Пущенко, експерт із залучення мешканців, програма Polaris Протягом 2024 року в Україні було...