16 травня завершилася І сесія тренінгу "Жінки-лідерки місцевого самоврядування" від Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO, який впроваджується Skat - Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку та фінансується SDC - Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.
Проект DESPRO, у своїй діяльності з підтримки участі жінок у прийнятті рішень, керується наскрізною темою з підтримки гендерної рівності Стратегії Швейцарського бюро співробітництва в Україні на 2015 - 2018роки. Жінки на рівні та у партнерстві з чоловіками стають рушійною силою втілення змін у процесі децентралізації. Саме тому DESPRO проводить тренінги для представниць місцевого самоврядування, а також запустив на платформі Спільнота практик онлайн курс «Гендерна політика для розвитку місцевого самоврядування» для представників усіх рівнів місцевого самоврядування, чоловіків та жінок. Крім того, з метою розширення можливостей для підвищення лідерського потенціалу жінок в об`єднаних територіальних громадах проект DESPRO зініціював створення Мережі жінок-лідерок місцевого самоврядування, приєднатися до якої можна у групі у мережі Facebook.
Тренінг "Жінки-лідерки місцевого самоврядування" відбувається уже вдруге. І сесія тривала з 14 по 16 травня та зібрала у Києві учасниць із 30 об'єднаних громад 15 областей України для насиченої програми з лідерства, побудови команди, комунікацій у громаді, гендерної політики, соціальних питань, законодавства та шляхів досягнення цілей сталого розвитку. Тренерками заходу стали Олена Добророднєва, досвідчена бізнес-тренерка та викладачка психології, та Елла Ламах, гендерна експертка та активістка. Особливою подією стала неформальна бесіда із відомою жінкою-лідеркою місцевого самоврядування - Веліною Заяць, головою Дунаєвецької міської ОТГ, яка стала прикладом для усієї України завдяки своїй інноваційності.
Цього року DESPRO проводить тренінг "Жінки-лідерки місцевого самоврядування" у партнерстві із Асоціацією об’єднаних територіальних громад, яка розвиває нові напрями діяльності платформи з питань гендерної рівності, та залучила учасниць до цього процесу задля співпраці громад із усієї України.
ІІ сесія тренінгу відбудеться у Києві 11-13 червня. Між тим, на учасниць чекає дистанційна робота над онлайн-курсом на Спільноті Практик та освоєння свіжих знань на практиці - у роботі в своїх громадах. Щоденне та практичне застосування представницями місцевого самоврядування навичок з лідерства, комунікацій та менеджменту - це запорука успіху та сталого розвитку громад!
Поділитися новиною:
19 листопада 2024
МОП та Мінсоцполітики запускають освітню...
Для забезпечення якісного догляду за малюками та підтримки новоспечених батьків у 2019 році в Україні було...
19 листопада 2024
Магніт для інвестицій: як Жовківська громада створює привабливі умови для бізнесу
Магніт для інвестицій: як Жовківська громада...
Підприємництво та інвестиції є пріоритетним напрямком у стратегії розвитку Жовківської громади, яка розташована на...
18 листопада 2024
Аналіз реверсної дотації на 2025 рік: експертний огляд
Аналіз реверсної дотації на 2025 рік:...
У контексті активних обговорень під час розгляду державного бюджету на 2025 рік Ігор Онищук, експерт...
18 листопада 2024
Долучайтеся до громадського обговорення проєкту Плану заходів з безбар’єрності на 2025-2026 роки
Долучайтеся до громадського обговорення проєкту...
Усі небайдужі громадяни, профільні громадські організації та експерти мають змогу надати пропозиції до Плану заходів...