Можливості децентралізації і передача на місця значних фінансових ресурсів дозволили органам місцевого управління приділити увагу розвитку дошкільної та шкільної освіти, відновити та побудувати освітню інфраструктуру, а також суттєво скоротити черги до дитячих садків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з учасниками Загальних зборів Асоціації об’єднаних територіальних громад.
«Три роки тому в черзі до дитячих садочків стояли близько 96 тисяч дітей. За три роки ми скоротили цю чергу до 33 тисяч, – сказав Володимир Гройсман. – Минулого року ми передали на розвиток регіонів 37 млрд грн. У цьому році – буде близько 50 млрд. Це гроші, в тому числі, і на Нову українську школу».
Як зазначив Глава Уряду, в Україні змінюється система управління. Представники громад за останні роки стали досвідченішими. «Ви стали на «20 голів» вищими. Стали глибоко дивитися у суть проблем. Ви – нові лідери. Пішли у нову систему, опанували нові знання, нові якості і маєте результат», – додав Прем’єр-міністр.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...