Відповідні остаточні рішення були прийняті депутатами Іваннівської та Привільненської сільських рад Дубенського району Рівненщини на сесіях, що відбулися 11 січня 2019 року.
Передувало цьому розпорядження голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка № 12 від 11.01.19 "Про затвердження висновків щодо відповідності проектів рішень Привільненської, Іваннівської сільських рад Дубенського району "Про добровільне приєднання територіальної громади сіл Іваннє, Бортниця, Зелене, Кривуха, Кліщиха, Лебедянка Іваннівської сільської ради Дубенського району Рівненської області до Привільненської сільської об'єднаної територіальної громади Дубенського району Рівненської області" Конституції та законам України.
За словами Михайла Шелепа, радника з питань децентралізації Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», це вже другий на Рівненщині успішний приклад застосування процедури приєднання громади до ОТГ.
«Першою була Мальованська громада, яка приєдналась до Млинівської ОТГ. Для завершення процедури приєднання залишилось дочекатися рішення ЦВК про призначення додаткових виборів в обох громадах», - пояснив він.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року (14 грудня) на сесії Рівненської обласної ради були внесені зміни до перспективного плану формування територій громад Рівненської області, які передбачали включення Іваннівської громади до Привільненської ОТГ.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Рівненська областьГромади:
Привільненська сільська об’єднана територіальна громада Привільненська територіальна громадаДжерело:
Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...