21 April 2024
Logo slogan
5 березня на Конгресових слуханнях обговорять законопроєкт №4298 «Про місцеві державні адміністрації»
5 березня на Конгресових слуханнях обговорять законопроєкт №4298 «Про місцеві державні адміністрації»

5 березня об 11:00 розпочнуться Конгресові слухання на тему: Децентралізація. Законопроєкт № 4298 «Про місцеві державні адміністрації».


Крім того, під час слухань запланований розгляд питання щодо роботи Комісії Конгресу «Добре врядування», яка утворена на підставі пропозицій членів Конгресу відповідних областей, а також від парламентських комітетів та центральних органів виконавчої влади.

Організатор: Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Учасники: народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, обласних військових адміністрацій та обласних рад, органів місцевого самоврядування, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування та експерти.

Трансляцію Конгресових слухань можна переглянути 5 березня на Фейсбук сторінці Конгресу

Як відомо, 21 лютого 2024 року парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудуваннями розглянув законопроект про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні №4298 та рекомендував Верховній Раді України ухвалити документ в другому читанні та в цілому.

Нагадаємо також, що Рада Європи підготувала новий висновок щодо цього проекту закону.

Views: 3611
Related news: announcement
Read more: