Як громада може створити систему енергетичної безпеки, щоб реагувати на виклики і загрози сьогодення та майбутнього? Чи розуміє громада джерела енергетичних ресурсів та потенціал їх використання? Як муніципальний енергетичний план (МЕП) допоможе громаді досягнути енергетичної незалежності та отримати кошти міжнародної допомоги? Цікавлять відповіді на ці питання – подавайте заявку на участь у Мережі з обміну досвідом (Програма підтримки) «Розробка муніципального енергетичного плану».
Про що це?
Мережа з обміну досвіду «Розробка муніципального енергетичного плану» - це чотиримісячна програма підтримки громад, які бажають розробити муніципальний енергетичний план за підтримки експерта та створити горизонтальні зв’язки з іншими громадами. Сформовані у невеликі групи представники громад зможуть:
Для кого?
Для вмотивованих громад з чисельністю населення до 50 тис осіб., які готові делегувати для роботи з розробки муніципального енергетичного плану трьох представників, чия сфера діяльності дотична до економіко-інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, енергетики та проєктного менеджменту.
Що ми пропонуємо:
Коли стартуємо?
7 червня 2023 року. Тривалість програми 4 місяці. Формати заходів: інфосесії, семінари, тренінги, групові та індивідуальні консультації. Учасники мають бути готові до інтенсивної командної роботи.
Як взяти участь в програмі?
Заповнити заявку, що додається, та до 18.00 години 8 травня 2023 року надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши «Назва громади, область, Розробка муніципального енергетичного плану».
Всі питання щодо участі у програмі можна буде поставити під час промо-заходах для громад, яка відбудеться 26 квітня 2023 року о 11.00 (тривалістю 1 год).
Промо-заходи будуть відбуватися за посиланнями:
Якщо питання виникатимуть і надалі, просимо їх надсилати на адресу regops.u-lead@giz.de. Надамо відповіді на усі запитання, які надійдуть не пізніше 3 травня 2023 року.
Фото: © Bester energy
Attached files:
Tags:
energy efficiency study announcement
Source:
Програма «U-LEAD з Європою»
12 December 2024
Бій за жителя, інновації в освіті та...
У часи повного занепаду економіки, Польща пішла шляхом децентралізації, щоби підняти країну. Наслідки цих змін не...
12 December 2024
5 порад з розробки та затвердження статуту територіальної громади
5 порад з розробки та затвердження статуту...
Керівниця робочої групи «Участь громадськості», координаторка Програми підтримки «Розробка статуту територіальної...
12 December 2024
Полюси зростання: шлях до економічного відновлення та євроінтеграції України
Полюси зростання: шлях до економічного...
Для відновлення Україні потрібні дієві інструменти регіональної політики, впровадження яких має відбуватися вже...
12 December 2024
Програма Polaris провела інформаційну сесію для громад Кіровоградщини
Програма Polaris провела інформаційну сесію для...
10 грудня в Кропивницькому відбулася інформаційна сесія шведсько-української Програми Polaris «Підтримка...