Об'єднані громади презентували власний унікальний продукт у проекті «Громада на мільйон»

Сьогодні вийшла в ефір третя серія соціального бізнесово-розважального проекту «Громада на мільйон», в якому вперше у форматі реаліті-шоу продемонструють, як проходить процес децентралізації влади в Україні. Проект створено спільно з програмою підтримки децентралізації в Україні Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

У цьому випуску п’ять об’єднаних територіальних громад-учасниць створювли власний унікальний продукт, щоб представити його на ярмарці у Києві. Таким чином, громади мали довести самим собі та іншим українцям, що прості жителі містечок та сіл можуть створювати власний бізнес, а кожен регіон України має свої особливі багатства.

На виконання непростого завдання інвестор та ведуча Ірина Озимок дала громадам лише 60 годин. За цей час учасникам необхідно було не тільки визначити, який унікальний продукт можна виробляти ресурсами громади, але і створити його та презентувати перед ведучими проекту. Особливої складності завданню додає те, що свій продукт вони мали продати якомога більшій кількості покупців.

Саме в третьому випуску реаліті «Громада на мільйон» проявитлася жорстока конкуренція між учасниками: громада, яка заробила найменше на своєму продукті, залишила проект.

Так, у пошуках свого унікального продукту Княгининівська громада звернулась до стародавніх традицій та місцевих майстрів, відтворивши українську народну дерев’яну іграшку, яка забавляла дітей ще в кінці ХІХ століття. Печеніжинська громада звернула увагу на природні ресурси, якими багатий їхній край, та вирішила презентувати екологічну сіль. Новопсковська ОТГ створила сувенірну упаковку крейди «щасливий крейдяник», якою можуть бавитися діти. Скала-Подільська громада вирішила створити корисний для здоров’я продукт та презентуватиме артезіанську воду з медом. Бузька ОТГ, яка збирає високі врожаї овочевих культур, зваблюватиме покупців льодяниками з моркви, буряка та гарбуза.

Щоб привернути якомога більше уваги покупців, громади влаштували справжню театралізовану виставу на ярмарку та проявили свої бізнесові навички і таланти.

Хто залишив проект, а хто продовжив перегони за мільйон, дивіться - у третьому випуску програми: 

Відео:

Читайте також:

24 грудня 2024

Світло Різдва та місія безбар’єрності: історія Івана Космини

Світло Різдва та місія безбар’єрності: історія...

Чи не єдиний в Україні штатний радник міського голови з питань безбар’єрності Іван Космина працює у місті Чортків...

24 грудня 2024

Громада на всі 100: як Шевченківська громада відновлює водогін, а Вознесенська — створює нові робочі місця

Громада на всі 100: як Шевченківська громада...

10 листопада завершилося голосування та вибір 40 фіналістів серед територіальних громад, які подалися на конкурс...

24 грудня 2024

24 грудня 2024

Мінрозвитку ініціювало серію дискусій щодо стратегічного розвитку громад та регіонів

Мінрозвитку ініціювало серію дискусій щодо...

Міністерство розвитку громад та територій України об’єднало понад 500 представників влади, експертів та громадськості...